ניסור רצפת בטון

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
ניסור רצפת בטון אינו בהכרח תהליך יקר, הוא דורש מקצועיות רבה, ניסיון עשיר וכלים מתאימים. דניאל ניסור בטון ביהלום עם 20 שנות ניסיון ואמינות עומדת לרשותך החל מ 150 ₪ למטר, בתהליך מהיר ומקצועי תוך הקפדה על איכות ובטיחות
ניסור רצפת בטון

6 יתרונות של ניסור רצפה באמצעות דיסק יהלום 

ניסור רצפת בטון הוא תהליך מורכב, מקצועי ומרתק הנעשה באמצעות מסור דיסק עוצמתי המשולב ביהלומים תעשייתיים ומאפשר ביצוע חיתוכים בעבודה מדוייקת, יעילה ומהירה.

הטכניקה והכלים המתקדמים מאפשרים את חיתוך הרצפה ללא קשר לעובי המשטח האופקי, דחיסות הבטון או שילוב ברזל, אספלט, שיש או אבן קשיחה בתוך מרכיבי הרצפה .

ניסור הרצפה משמש למגוון רחב של שימושים הקשורים לשיפוץ המבנה ושדרוגו, בניית קומה או קומות נוספות במבנה, יצירת חדר מדרגות, עליית גג ועוד,  תוך שמירה על בטיחות המבנה, חוזקו וכללי הבטיחות.

התהליך הוא מהיר ובטיחותי כל עוד הוא נעשה בידיים מיומנות באמצעות מומחים לניסור ביהלום וצוות עבודה מקצועי ומסור .

אנו דואגים להתאים את טכניקת החיתוך  והכלים ההנדסיים לביצוע העבודה של ניסור הרצפה בהתאם לדרישות בשטח של הלקוח ומאפייני הפרוייקט הייחודיים.

 

ניסור רצפה ללא אבק וללא אדים רעילים

כל עבודת חיתוך וניסור בטון מייצרת אבק ואדים רעילים של מרכיבי הבטון המנוסרים. לאדים ולשאריות האבק יכולות להיות השפעות בריאותיות קשות על הסביבה, העובדים והשכנים הנמצאים בסביבת העבודה. ניסור הרצפה באמצעות יהלום בטכניקה רטובה, במסגרתה מוזרמים מים באופן רצוף על מסור היהלום מונעים את פיזור האבק והאדים לחלל המבנה ומצמצמים משמעותית את כמות הלכלוך והסכנות של נשימת גזים רעילים. חיתוך הרצפה נעשה באופן נקי ובטיחותי.

ניסור רצפה מכל סוג בכל עובי כולל בטון מחוזק

ניסור רצפת בטון ביהלום מאפר חיתוך לעומק בלתי מוגבל של כל סוגי החומרים הדחוסים והחזרים השלובים ברצפת הבטון כמו ברזל מחוזק (ברזל מזויין) הנועד להעניק לרצפת הבטון את חוזקה גם במקרים של תנודות קיצויות ועומסים כבדים, רצפה המשולבת עם מרכיבים קשיחים מאוד כמו אבן ואספלט נחתכים בקלות יחסית תוך שילוב של טכניקות שונות, בקלות ובמהירות לצד עבודה איכותית ומדוייקת.

בטיחות ובטחון

בטיחות הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בעבודות השיפוץ והבניה בכלל, ובתחום ניסור בטון בפרט. רבים המקרים בהם נפגעים עובדים כתוצאה משימוש לא מיומן בכלים הנדסיים. לניסיון ולמיומנות של הצוות המקצועי קיימת חשיבות רבה כדי להפוך את הניסיון המקצועי גם כתמיכה בשקט הנפשי של הלקוח בכל הקשור לבטיחות העובדים, השכנים והאנשים המצויים בסביבת העבודה הקרובה. מסור היהלום בתהליך חיתוך הרצפה מנותב באמצעות מסילה מקצועית מאובטחת ומרבית פעולות החיתוך הרצף הפעולות מתבצע תוך שימוש בשלט רחוק של המפעיל הממוקם במרחק בטחון מהמסור וסביבת אזור הניסור והחיתוכים. לצד העובדה שניסור רצפה ביהלום מצמצם את כמות הרעידות של המבנה ומונעת סיכונים לחוזק המבנה.

תוצאה מדויקת ואיכותית

בשונה מימים עברו, ניסור רצפת בטון כבר לא מבוצע כמעט על ידי כלים ידניים כמו פטישי אוויר ומשורים ידניים, ניסור הרצפה עם יהלום הוא מדוייק מאוד והתוצאה המתקבלת בסיום התהליך היא איכותית ברמת הגימור, קווי המתאר והחיתוכים המדויקים מאפשרים גם לייעל את המשך תהליך השיפוץ והבניה המקרינה גם על שלבי העבודה השונים והגימור הסופי של הפרוייקט כאופציה המומלצת לכל סוגי מבני הבטון, פנימיים או חיצוניים במוסדות, מפעלים, בתי ספר, בתי חולים ובתים פרטיים.

יעילות ומהירות

יעילות הוא שם המשחק כשמדובר בזמן שלך וזמן העבודה של הפרוייקט משלב התכנון ועד לסיומו המוצלח. ניסור רצפה על די צוות מיומן וכלים מתקדמים מאפשר לבצע את המשימה ביעילות רבה, ללא בזבוז זמן מיותר ובלבד שנעשו כל שלבי התכנון המדוייק של הפרוייקט, אופי ומיקום החיתוכים ברצפה והתחשבות בגורמים כמו תשתיות חשמל, מים וגז , חוזק המבנה ותוכניות הבניה שמהווים פרמטרים חשובים כבר בשלב הבדיקות המקדימות של עבודת הניסור.

חסכון בכסף ובזמן

זמן שווה כסף. תהליך יעיל ומהיר יבטיח שלא תבזבז זמן ומשאבים מיותרים על שלב תהליך ניסור הרצפה, בדרכך להמשך שלבי הפרוייקט.  צוות מיומן, אמין ומקצועי המגובה בציוד מתקדם הוא הערובה לכך שחמשת היתרונות הקודמים יביאו בסופו של דבר לחסכון במחיר ובזמן יקר עבורך.

 

7 טיפים לניסור רצפת בטון 

  • בדיקה מקדימה תכניות הנדסיות  – בדיקת תכניות המבנה, קונסטרוקציה והשפעות החזויות של חיתוך הרצפה
  • בדיקת תשתיות –  בדיקה של תשתיות העוברות בסיסית חיתוך הרצפה כגון:  חשמל, גז ואינסטלציה
  • ליקוי בניה   – בדיקת חריגות או ליקויי בניה באזור הסמוך לחיתוך הרצפה
  • בטיחות – שמירה על כללי הבטיחות, ביטוח צד ג' של קבלן הניסור, שימוש בציוד מיגון בהתאם לאופי העבודה
  • היתר בניה  – בדיקה האם ישנו צורך בהיתר בניה   .
  • הצעת מחיר משתלמת ומקיפה  – קבלת הצעה מקיפה עם תכולת עבודה מדויקת ומפורטת כולל התייחבות ללוחות זמנים
  • בחירת קבלן מומלץ  –  קבלן ניסור מומחה, מנוסה ואמין לניסור רצפות בטון, שיעניק לך שירות מסור ומקצועי במחיר הוגן  .

 

ניסור רצפת בטון במחירים הזולים ביותר

נשמח לעמוד לרשותך ולהבטיח את שביעות רצונך .

Call Now Button גלילה למעלה

להצעת מחיר מהירה ומשתלמת

נא מלאו הפרטים ונחזור אליכם בהקדם