עמוד הבית בלוג 2 שירותים נפוצים בתחום ניסור בטון
2 שירותים נפוצים בתחום ניסור בטון
שתף
08 אוג 2021

מבין כל הכילים המקצועיים, אין ספק כי משפחת קידוח בטון, חיתוך בטון וניסור בטון מאפשרות את השינוי שתמיד חלמתם עליו או דרשו מכם מתוקף החוק. כיום כשמדברים על פעולות עם בטון כבר לא מדברים רק על מגזרים ציבוריים אלא גם אנשים פרטיים שרוצים לפתוח חלון, להקים מדרגות בתוך הבית, לשנות את התקרה ואפילו לבנות חדרי ביטחון. 

רוצים לדעת איך תוכלו להשתמש בשירות הטוב ביותר שיעניק לכם בדיוק את התוצאה ברמה הגבוהה ביותר? במאמר שלפניכם נרחיב על אודות שני שירותים בתחום הבטון ואיך זה יכול לשרת אתכם בהווה ובעתיד. 

רוצים לפתוח חלון או להוסיף מדרגות? הנה השימוש הראשון שתעשו עם ניסור בטון 

כאשר מדברים על ניסור בטון כל האופציות נפתחות בפניכם, למעשה כאן תוכלו לא רק לנסר נקודתית אלא גם לבצע ניסור קיר בטון שלם. הליך של ניסור בטון מאפשר לכם לא מעט ביצועים לצד לא מעט יתרונות וביניהם גם הוספת מדרגות או פתיחת חלון עם מינימום אבק ולכלוך והכי חשוב לצד בטיחות מלאה וזמני עבודה שנקבעו מראש. 

כמו כן משמש היום יותר מתמיד הליך ניסור בטון בבניית עמודי הבטון של הבניין החדש, עמודי תמך וכד'. בזכות הכלים המתאימים, הניסור מבוצע בצורה מדויקת, כל מקום על פי האופי הנדרש, סוג הניסור ובסופו של דבר עוביו של הקיר עצמו. 

אז איך זה מתבצע בפועל? במסגרת ניסור המדרגות יידרש להכין את השטח, לשלב כלי עבודה חדשניים לרבות שיטת היהלום הנהוגה בחיתוך או ניסור בטון. כמו כן יילקחו בחשבון שלבים כמו שלב הניסור עצמו לרבות רמת הדיוק ובסופו של דבר בקרת פריקת הציוד ואישורי עבודה רלוונטיים. 

מה לגבי בניית חדר ביטחון? שירותי הביטחון והדרישות החדשות 

במסגרת ניסור בטון אפשר לפגוש את הצורך הנפוץ ביותר והוא ניסור בטון משוריין לממ"ד. הודות למסור מתאים חזק וחומר קשה כמו יהלום ניתן לחדור פנימה אל הבטון המזויין ולייצר בדיוק את מה שאתם נדרשים וצריכים בהיבט הבטחוני- ממ"ד שיהיה ניתן להשתכן בו חלילה ברגעי משבר ובחיי היום יום להרוויח חדר שינה נוסף לאורחים. 

בזכות חומרי הגלם החזקים, ניסור זה הופך פשוט ומדויק ביותר הודות לדיסק החד המיוצר אף הוא ביהלומים כתושים הידועים כחומר גלם החזק ביותר ביקום- החומר שללא חוזקתו ספק אם היה אפשר לשבור, לקדוח, לנסר ולעשות את כל השאר. 

רוצים לשפץ את הבית, להוסיף חלון או אפילו לשפר את הדקורציה בבית? אין ספק שהשימושים בניסור מקצועי לרבות חומרי היהלום יניבו לכם את התוצאה הטובה ביותר ולצד חדר ממ"ד מוגן ב100 אחוז תגדילו את הבית ואת עלות הנכס. 

כמו כן בבחירתם את המסור המיוחד תקבלו 100 אחוז אחריות כי הממ"ד יעבור שינויים בלי שתעלות האוורור תפגנה ועדיין יחשב החדר שעומד על תקן אירוח לחדר הבטוח ביותר בבית- הכול בזכות פעולת ניסור מקצועית. 

phone חייגו עכשיו whatsapp וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ