עמוד הבית בלוג איך מבצעים קידוח בבטון באופן מדויק לחלוטין?
איך מבצעים קידוח בבטון באופן מדויק לחלוטין?
שתף
13 דצמ 2021

לא בכדי בטון הפך לאחד החומרים היותר שימושיים בענף הבנייה והעיצוב. 

האסתטיקה והמראה התעשייתי שלו הפכו אותו לאופציה המועדפת בעיצוב פנים של בתים מודרניים, והצפיפות והחוזק שלו, הם שהפכו אותו כבר מזמן לחומר בנייה ממש אטרקטיבי. עם זאת, העמידות של הבטון יכולה להוות מכשול עבור כל מי שרוצה לבצע קידוח בבטון באופן מדויק. בגלל חוזקו של הבטון קיים סיכון סביר לפגיעה במקדחה, או לחלופין לפגיעה במשטח הבטון שאותו קודחים עד לקבלת תוצאה גרועה ממש.

כדי לקדוח בבטון קודם כל יש להצטייד בפתרונות הקידוח המתאימים

כדי לקדוח בבטון עליכם להיות חמושים במקדחה מהימנה אשר מתאימה לקידוח בבטון. קידוח בטון זהו אחד התהליכים הנפוצים ביותר בענף הבניה, מה שדורש ניסיון רב, מקצועיות, דיוק, ציוד טכנולוגי מתקדם ושמירה על כל כללי הבטיחות. קדיחה מקצועית צריכה להתבצע על ידי ציוד מתאים ומתקדם, כמו גם על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב בתחום. 

מדידות מדויקות הן תנאי חשוב לקידוח מדויק ומקצועי

כאשר רוצים לבצע קידוח בבטון חשוב להיות מאוד מדויקים כדי שלא לפגוע בבטון, בקורות או בעמודי תווך חשובים של המבנה, שפגיעה בהם יכולה להחליש אותו. לכן קבלנים מקצועיים משתמשים בכלי מדידה מתקדמים. מכשירי המדידה של גלובוס יעזרו לכם לבצע עבודת הכנה מקדימה, לוודא שהמידות יהיו מדויקות או לבדוק שעומק הקידוח הדרוש נלקח בחשבון. יש המון מכשירי מדידה שיהפכו כל קידוח לכמה שיותר מדויק, מכל הבחינות.

צרו קשר עם אנשי מקצוע מומחים בקידוח בבטון

מלבד עבודה עם מכשירי מדידה מקצועיים, מומלץ לעבוד גם עם ציוד בטיחות מתאים. אנו ממליצים לכם שלא להסתבך. קידוח בבטון דורש המון ידע וניסיון, ומקצועיות היא המפתח לדיוק מרבי. כמו כן יש לעבוד עם הציוד המתאים, לשלוט במקדחה ולדעת מתי לעצור או איך לפעול כאשר נתקלים במכשול. לכן אם אתם רוצים שהקידוח יתבצע בצורה כמה שיותר מדויקת, כדאי ליצור קשר עם חברה שמומחית לדבר, שתדע כיצד להתמודד עם עבודות קידוח מסוגים שונים ושיש לה את כל הציוד והמכשירים המתאימים לקידוח בבטון. 

חברה מקצועית תוכל לבצע עבודה יותר מדויקת אך גם לעבוד בצורה בטוחה וזהירה. ישנם המון כללי בטיחות שחשוב לשמור עליהם בעת קידוח בבטון. בנוסף, הקידוח עצמו מתבצע לאחר תכנון מעמיק, מדידות ובעזרת שימוש בציוד טכנולוגי ושיטות עבודה מתקדמות כדי להבטיח את התוצאות הטובות והמדויקות ביותר. 

phone חייגו עכשיו whatsapp וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ