עמוד הבית ניסור קיר בטון

ניסור קיר בטון

ניסור קיר בטון פנימי או חיצוני הוא אחד מתהליכים הנפוצים בענף הבניה וניסור בבטון. חיתוך בטון, עמוד בטון, פתיחת דלתות ממ"ד וחדרי בטחון מבוצע באמצעות דיסק פלדה עם שכבה של שבבי יהלום קשיחים במיוחד המולחמים על גבי הדיסק באופן אחיד, על מנת להבטיח חוזק ועוצמה תוך ביצוע עבודת חיתוך מהיר, נקי ומדויק

ניסור קירות מבטון  

ניסור קיר בטון

ניסור קיר בטון הוא תהליך מתקדם בענף הבניה, הדורש ניסיון רב, מקצועיות, דיוק רב למניעת פגיעה בעמודי תמך וציוד מתקדם, תוך כדי שמירה על כללי הבטיחות וציוד טכנולוגי מתקדם ואמין.

היתרונות המרכזיים של ניסור קיר בטון ביהלום הם הימנעות מחריגות וזמן עבודה מהיר ביותר, לאחר עבודות הכנה מדוקדקות.

הבטון, מטבעו ומעצם ייעודו, הוא אחד החומרים החזקים ביותר בענף הבניה, ומשמש כחלק משמעותי ובלתי נפרד מיסודות הבניין, תקרות בטון, מדרגות, חומות בטון, גדרות, קירות רצפות בטון ועוד .

חיתוך קיר בטון מבוצע באמצעות דיסק פלדה עם שכבה של שבבי יהלום קשיחים במיוחד המולחמים על גבי הדיסק באופן אחיד, על מנת להבטיח חוזק ועוצמה תוך ביצוע עבודת חיתוך מהיר, נקי ומדויק

דיסק היהלום מסתובב בעוצמה ובמהירות סיבוב גבוהה למדי. (שימוש בתלת פאזי או גנרטור בהתאם לצורך) .  תהליך הניסור  בשיטה "רטובה" במהלכו  מוזרמים מים באופן רציף ע"ג הדיסק כדי לקרר את החום הרב הנוצר בזמן העבודה כתוצאה מהחיכוך ובמקביל, מאפשרת יתרון חשוב מאוד- מניעת אבק ולכלוך בזמן עבודת הניסור.

במקרים מסוימים, בהתאם לצורך המדויק, ניתן גם להסתייע בעבודת החיתוך עם בעזרת כוסות קידוח מיוחדים של 2-6 צול.

בטיחות בניסור קיר בטון

ניסור קירות בטון ביהלום הוא תהליך בטוח ובלבד שנעשה בזהירות בידי צוות מיומן ומקצועי תוך שמירה על כללי הבטיחות. שכן, תהליך הניסור יוצר תנודות במבנה, העלולות להחליש את חוזקו ולגרום לסדקים. לכן חשובה הכנה מוקדמת בהתאם לתכניות העבודה, התייעצות עם קונסטרוקטור (מהנדס) בהתאם לצורך. לצד כללי זהירות בסיסיים כגון חבישת קסדה, משקפי מגן, ציוד מתקדם ושמירה של מרווח בטחון.

ניסור קיר הבטון מתבצע לאחר תהליך תכנוני ומדידות ומחייב דיוק ובזהירות רבה, אנו עושים שימוש בשיטת ניסור יהלום תוך שימוש בשלט רחוק על ידי המפעיל הממוקם במרחק בטחון אופטימלי בתהליך פתיחת קיר הבטון.

חשוב להקפיד מראש על מניעת חריגות מתוכניות העבודה והתכנון הראשוני – גם כדי שלא לסכן בעמודי תמך, קורות או מסד היכולים להחליש את המבנה

אנו משתמשים בציוד ושיטות מתקדמות כולל שימוש בכננת חשמלית בשלב פינוי הקיר בסיום תהליך הניסור , על מנת לפנות את קיר הבטון לאחר השלמת הניסור עצמו באופן מאובטח ומהיר.

תהליך ניסור קיר בטון פנימי או חיצוני

תכנון ניסור קיר בטון

המשימה מתחילה ראשית דבר בשלב התכנון , כולל ביצוע בדיקות בשטח כדי לוודא ולמנוע טעויות תכנוניות ועל מנת לספק ללקוח את הפתרון המקצועי המומלץ והנכון ביותר לצרכיו.

אנו מבצעים את הפעולות המקצועיות מבלי לפגוע בתשתיות חשובות תוך תהליך תכנון מקדים בו נלקחים בחשבון את מאפייני המבנה, סביבת הפרויקט , עוביו של הקיר, סוג הבטון, הנחיות בטיחות, שיקולי קונסטרוקציה ועוד

בסיומו של שלב התכנון והבדיקות מבוצע תכנון החיתוך, מיקומו והשיטה שתשמש  לפתרון הטוב והיעיל ביותר .

ניסור  בשיטה "רטובה" , מאפשר מניעת אבק רעיל ולכלוך מיותר. במסגרת תהליך זה מוזרמים מים על גבי דיסק היהלום המונעים ומצמצמים את כמות האבק שנפלט לחלל המבנה .

התהליך מחייב זהירות ניסור בטון ביהלום הוא הליך מאתגר ומקצועי, המבוצע בכלים מתקדמים המאפשר חיתוך מדויק גם בבטון מזויין בעוביים משתנים באמצעות כלים מתקדמים ושיטת ניסור שונות ומתקדמות.

לרוב יעשה שימוש גם בשילובם של מספר כלים כמו מסור מסילה בשלט רחוק, מסורי קיר ומסורים ידניים.

במרבית המקרים יבוצע הניסור בשיטת ניסור ביהלום, בשיטה "רטובה" , תוך הזרמת מים על גבי דיסק היהלום של מסור הדיסק, שיטה המבטיחה מניעת אבק ולכלוך מיותרים .

לצד זאת, מיושמים שילובם של שיטות נוספות וכלים נוספים בהתאם לאופי המבנה, סוג הבטון והתנאים בשטח העבודה.

ביצוע העבודה נעשה תוך שמירה מירבית על מינימום לכלוך ואבק רעילים ומקסימום בטיחות, תוך שימת לב לחוזק המבנה בהיבט ההנדסי ותשומת לב לפרטים.

ניסור קירות ממ"ד או חדר בטחון 

חדרי בטחון וקירות ממ"ד הנם החדרים החזקים ביותר מעצם התפקיד החיוני שנועדו עבורו  – בטיחות מרבית של היושבים בהם . קירות הממ"ד מדופנים בבטון מזויין עם מעטפת ברזל שתי וערב לבמכילים גם אבני חצץ לצורך חיזוקו על מנת להבטיח חוזק מירבי גם במקרה של פגיעה ישירה או בסמוך למבנה בהתאם לתקן הנדרש. רצוי להיעזר גם במפקח בניה בשטח ותוכניות המבנה על מנת להבטיח ביצוע מיטבי כולל התייחסות לתשתיות חשמל.

טיפים לניסור קירות בטון, ממ"ד וחדרי בטחון

הכרת השטח ותוכניות המבנה  – בדיקות ותכנון יסודי של תוכניות הבניין, תוכניות הנדסיות הקשורות לחוזק המבנה והשפעת חיתוך הקיר לקונסטרוקציה .

תכולת הפרוייקט – הצעת מחיר מדויקת ומפורטת במציגה את העלויות המדויקות ולוח הזמנים

בטיחות ומניעת סכנה  – חוזק המבנה הוא מרכיב משמעותי במכלול שיקולים. חשוב לבדוק האם בלי קשר לקיר, קיימים ליקויי בניה או הזנחה שמשפיעים על כך. רצוי להסתייע במהנדס/ קונסטרקטור

היתר בניה וחריגות בניה – מומלץ מאוד לוודא מראש שלא קיימת בעיה בחריגת בניה או האם נדרש היתר לצורך ביצוע העבודה .

בחירה בקבלן מקצועי ואמין  –  קבלן מומלץ ואמין, ידאג לספק לך שקט נפשי ומקצועי לאורך כל התהליך ואחריו .

איך בוחרים בקבלן ניסור קירות בטון אמין?

בדיקת המלצות וניסיון מקצועי –  מומלץ להתרשם מחוות דעת של לקוחות קודמים ופרוייקטים דומים שביצע הקבלן. אין שום סיבה שתתפשרו

יעילות ומהירות  – חשוב לתת עדיפות בקבלן ניסור בעל ציוד חדיש ומתקדם משיקולי בטיחות , חסכון בזמן ויעילות .

בטיחות  –אין להתפשר על בטיחות . שמירה על הכללים והנחיות הבטיחות הנדרשים  כולל ביטוח  לצד ג'  .

עמידה בלוח הזמנים  –מומלץ לוודא שהקבלן זמין לעבודה בתאריך שמתאים לך ומתחייב על לוח זמנים ידוע מראש .

אמינות ושקט נפשי   – חשוב שתרגיש בטוח ושבע רצון לאורך זמן. חשוב לתאם ציפיות מראש כדי שתהיה שבע רצון מהתוצאות לאורך זמן.

מחירים הוגנים ומשתלמים  – מחיר העבודה צריך לשקף עלות הוגנת ומשתלמת עבורך ומצדיקה את איכות השירות שאתה מקבל

ניסיון ומקצועי וציוד מתקדם

למעלה מ 20 נים של שירות מקצועי וניסיון עשיר בענף, לצד מאות לקוחות מרוצים, נהיה שם עבורך כבר משלב התכנון, המדידות, הציוד והאביזרים הנלווים המתקדמים ביותר, עמידה בלוחות הזמנים, הקפדה על בטיחות , ובעיקר מסירות, יחס האישי והשירות  – כדי להבטיח את שביעות רצונך לאורך זמן.

הצוות המנוסה שלנו ישמח להעניק לך מעל ומעבר –  כדי שתהיה מרוצה בבחירתך ובתוצאות הפרויקט המוצלחות, במחיר משתלם ואטרקטיבי

זקוקים לניסור קיר בטון  ? אנחנו חברת ניסור בטון ואנחנו כאן לשירותך! נשמח לעמוד לרשותך במקצועיות ובהגינות ו…במחיר משתלם במיוחד!

מאמרים בנושא
whatsapp רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך
Accessibility