עמוד הבית בלוג קידוח חור בקיר לצורך התקנת קמין – איך עושים זאת?
קידוח חור בקיר לצורך התקנת קמין – איך עושים זאת?
שתף
13 דצמ 2021

בואו נודה באמת, אולי קשה לנצח את האווירה המיוחדת המציעה מדורה אמיתית בלילה קריר, אבל קמינים גז מודרניים ללא ספק מציעים תחליף אטרקטיבי, תוך שמוציאים מהתמונה את החסרונות של קמין עצים. לא רק שהגז נשרף בצורה יותר נקייה, קמין גז הבחירה הטובה ביותר עבור הסביבה, הוא אינו דורש המון ניקיון ועבודת תחזוקה, וגם אין לו ארובה. בנוסף, אתם יכולים להדליק את האש בלחיצת כפתור אחת. 

כיצד מתקינים קמין גז?

קמין גז אינו צריך ארובה, אלא שיש לו פתח אוורור מיוחד שמוציא את העשן. השימוש בקמין גז פשוט ובטוח, כל עוד מתקינים אותו בהתאם להוראות היצרן ובצורה הכי מקצועית שאפשר. מכיוון שקמין גז אינו עצמאי, אלא מובנה בתוך נישה בקיר, יהיה עליכם לקדוח חור בקיר לצורך התקנתו. קדיחת חור בקיר היא אולי פרויקט מורכב, אבל אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם עם מעט ידע וניסיון, או לחלופין, להזמין את אנשי המקצוע המתאימים. 

קודם כל, מודדים

כדי לקדוח חור בקיר בשביל קמין עליכם להצטייד במידות מדויקות. אתם יכולים להשתמש במידות המפורטות בחוברת של יצרן האח, ולהמחיש את הצורה בהתאם לאותן המידות בעזרת הדבקת נייר דבק על הקיר. לקמינים גז יש השפעה גדולה על מראה החדר, והם תורמים המון לאווירה. בעזרת המחשה פשוטה תוכלו לקבל תחושה לגבי המקום שהקמין יתפוס ולראות כיצד המיקום ישפיע על סידור הרהיטים ועל הזרימה בחלל. 

אם אתם מרוצים מהפן האסתטי, הפנו את תשומת ליבכם גם לדרישות המכניות. תזדקקו לקו הפעלת גז עבור הקמין, כמו גם לבידוד מיטבי שיבטיח שהשימוש יהיה כמה שיותר בטיחותי. לכן התייעצו עם אנשי המקצוע המתאימים לפני שאתם פשוט קודחים חור.

ואז, מזמינים את אנשי המקצוע המתאימים

אם אתם רוצים שהחור יהיה כמה שיותר מדויק וייקח בחשבון את כל מה שצריך כמו למשל הקמין עצמו, הבידוד, הפלטפורמה עליה יונח הקמין, האיטום לאחר ההתקנה והבחירה הנכונה של הציוד, אולי כדאי שתזמינו אנשי מקצוע שמומחים בשירותי ניסור בטון וקידוח ביהלום, כדי לזכות לתוצאות הטובות ביותר. חברה מקצועית ומנוסה יכולה לעזור לכם לבצע את הקידוח בצורה הכי מקצועית, ללא טעויות אנוש שאין מהן דרך חזרה.

כמו כן אנשי מקצוע מיומנים יוכלו לספק לכם שירות מקצועי, יש להם ניסיון קודם בכאלו עבודות, הם עובדים לפי תקני בטיחות ויכולים להבטיח שהקידוח יתבצע כמה שיותר מהר, כך שתוכלו להתקין את הקמין החדש שלכם וליהנות מערבים חורפיים מהנים אל מול האש החמימה. 

phone חייגו עכשיו whatsapp וואטסאפ
ייעוץ בוואטסאפ