עמוד הבית ניסור גדר בטון

ניסור גדר בטון

האם יש לכם צורך לבצע ניסור גדר בטון במחירים משתלמים ? דניאל ניסור יהלום מתמחים בניסור גדרות בטון וחומות מקצועי וציוד מתקדם במחירים אטרקטיביים ללקוחות פרטים וקבלנים

ניסור גדר בטון ע"י המומחים של דניאל ניסור 

גדר בטון מהווה לרוב חיץ בין המבנה לחלקו החיצוני ועשויה במרבית המקרים מבטון מזוין או משילוב של בלוקים, ברזל ובטון.

חיתוך גדר הבטון נועד להסרה או להנמכתה של גדר הבטון, ובמקרים מסוימים לפתיחת פתח בגדר הבטון או בחומה המקיפה א המבנה.

הבטון, נחשב לאחד מחומרי הבנייה החזקים ביותר.  ניסור גדר בטון הוא תהליך מדויק ומקצועי המחייב ניסיון רב, מקצועיות ודיוק, תוך כדי שמירה על בטיחות.

התהליך מבוצע תוך שימוש במסור יהלום מתקדם, גדול ועצמתי ע"י צוות מקצועי ומיומן, כדי להבטיח דיוק מקסימלי בפעולת הניסור באופן מהיר ואיכותי באופן מאובטח ומוקפד.

ניסור גדר בטון מחייב דיוק ומיומנות רבה, לצד תכנון מקדים ומדידות מקצועיות תוך שימת לב גם לתכנון שלבי הפינוי בין אם באמצעות כננת או מנוף בהתאם לצורך, אופי המבנה והסביבה.

תהליך ניסור גדר בטון 

ניסור גדר בטון

תהליך ניסור גדר הבטון, בדומה לתהליכי ניסור אחרים כמו ניסור קיר בטון,  או ניסור תקרת בטון, מתבצע תוך תכנון מקדים בהתאם לאופי המבנה וסביבת הגדר, תכנון חיתוכי הגדר , הבנת הצרכים המדויקים ושמירה על כללי הבטיחות, לצד התייחסות ותכנון מקדים של אופי פינוי שאריות הניסור, לוחות הבטון ועמידה מוחלטת בלוחות הזמנים.

חיתוך גדר מבטון נעשה באמצעות שילוב של מסורי מסילה מתקדמים, בשיטת ניסור בטון ביהלום או שילוב שיטות מתקדמות נוספות ללא תלות בעובי הבטון, או האם משולב בחומה או בגדר גם בטון מחוזק בברזל.

לרוב עבודות ניסור הגדר משלבות גם עבודות קידוח וניסור. בסיום תהליך הניסור מבוצע תהליך פינוי שמתכונן מראש ומפורט מול הלקוח, כולל אמצעי הפינוי, שימוש במנופים במקרה הצורך וניקוי שטח העבודה בהתאם לאופי הפרויקט, סוג העבודה ותנאי הגישה לסביבת הגדר.

טיפים לניסור גדר בטון

פירוט תכולת העבודה  – פירוט היקף עבודות ניסור גדר הבטון על ידי קבלן הניסור,  כולל התייחסות לפינוי ולוחות זמנים.

תכניות עבודה – בדיקת תכניות המבנה בהתאם לצורך כדי להימנע מפגיעה בתשתית חשמל ואינסטלציה

מניעת חריגות בנייה – מומלץ לבדוק האם נדרש היתר בניה בהתאם לאופי הפרויקט

דיוק ומהירות – תכנון מוקפד של ניסור הגדר מראש , ביצוע איכותי ומדויק שימוש בציוד חדיש ומתקדם .

בחירת קבלן אמין  –  חשוב לבחור קבלן מקצועי, מיומן, מנוסה והוגן כדי להבטיח את הצלחת הפרויקט תוך מתן שירות איכותי, מסור ומקצועי ברמה גבוהה.

בחירת קבלן מומלץ לניסור גדר בטון

 

על מנת להבטיח שעבודת הניסור תעשה בהצלחה בהתאם לציפיותיכם, בעלות הוגנת ושמירה על כללי הבטיחות, להלן מספר המלצות בבחירת קבלן ניסור גדר בטון או חמה מבטון:

המלצות וניסיון מקצועי – אין תחליף להתרשמות מהמלצות וחוות דעת מפרויקטים ולקוחות של הקבלן כדי להעניק לך "שקט נפשי" כבר מהרגע הראשון.

בטיחות מקצועית וביטוח צד ג' – החשיפה לסכנות בתהליך ניסור גדר בטון מחייבת לבדוק שהקבלן שבחרתם עומד בכללי הבטיחות והביטוח הנדרשים

ציוד חדיש מתקדם – מומלץ לבחור בקבלן מנוסה עם ציוד חדיש ומתקדם לצורך ביצוע עבודת ניסור מקצועית כדי לאפשר תהליך מהיר ויעיל

מחיר אטרקטיבי  – מומלץ לוודא שהצעת המחיר לוקחת בחשבון את כל מרכיבי הפרויקט ללא "הפתעות" ותשלומים נוספים בגמר העבודה

יחס עלות מול תועלת – מומלץ לבחון את הצעת המחיר גם בהיבטים של יתרונות, שירות איכותי ותועלות מול היקפי העבודה והתמורה בפועל .

זמינות ועמידה בלוחות זמנים – חשוב לוודא את זמינות הקבלן לביצוע ניסור הגדר למועד שנוח לכם תוך עמידה בלוז שהובטח וביצוע מהיר ומדויק

קבלן מומלץ ואמין, יעשה מעל ומעבר כדי שתהיו מרוצים גם הרבה אחרי השלמתו המוצלחת של פרויקט של ניסור הגדר.

צוות מנוסה ומיומן – למעלה מ- 20 שנות ניסיון

אנו רואים במאות לקוחותינו המרוצים את השגרירים החשובים ביותר שלנו . עם למעלה מ 20 שנות ניסיון בענף ומאות לקוחות מרוצים, הצוות המיומן של דניאל ניסור יהלום יעשה הכל עבורך, כדי שתהיה מרוצה  מתוצאות עבודת ניסור גדר הבטון , החל משלב ההיכרות, התכנון, המדידות עבור בהכנות, עמידה בלוחות הזמנים, הקפדנות, הבטיחות והירידה לפרטים, לצד יחס האישי ושירות מסור. כל זאת –כדי להבטיח את שביעות רצונך לאורך זמן.

מחפשים שירותי ניסור בטון וגדרות בטון ? אנחנו כאן לרשותך! נשמח להעניק לך שירות מקצועי ומסור במחירים אטרקטיביים במיוחד.

מאמרים בנושא
whatsapp רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך
Accessibility