עמוד הבית ניסור קיר בלוקים

ניסור קיר בלוקים

שלא בדומה לקיר בטון, קירות בלוקים מביאים מורכבות שונה וזה בא לידי ביטוי הן במורכבות התרכובת והן במידות. כמו כן, ההבדל והבחירה נקבעים על פי רוחבם המשתנה של הלבנים ולמרות לא מעט יתרונות הקשורים בבידוד, טמפרטורה תקינה וחסכון בחשמל, חשבנו שחשוב לדבר גם על הרגע שתרצו לייצר שינוי במבנה עצמו. 

אז איך באמת מתייחסים לשינוי של קיר בלוקים ומה יידרש מכם לעשות? על כך וכל השאר במאמר שלפניכם. 

מידע על ניסור קירות בלוקים בישראל 

כיום יותר ויותר קבלנים וישראלים בוחרים בבטון על פני כל שאר חומרי הגלם, מבינים כי השימוש בחומר גלם זה מורכב וקשה ועדיין בוחרים את החזק והעוצמתי ביותר! 

אז מרגע שתצטרכו לייצר שינוי בקיר הבטון שלכם מסתמן שבין המשימות יידרש מכם לחפש אנשי מקצוע שמבינים גם בתחומי ניסור קיר בלוקים. מרגע שתגיעו למסקנה שאתם צריכים את השינוי הזה יידרש מכם למצוא אנשי מקצוע בעל ידע, הכרה וניסיון בכל הטכניקות המתקדמות ביותר של עבודה עם בטון ואחת מהן היא הדומיננטית ביותר – ניסור באמצעות מסור יהלום. 

ניסור קירות בטון משמש בעיקר במשימות של קירות פנימיים שבהם נדרש לא פעם לייצר שבר והרס אשר מצריך לאתר עובדים מיומנים בעלי ציוד מתקדם שיהפוך את המשימה שלכם למקצועית, מהירה והכי חשוב בטיחותית ויפה.

איך מנסרים קירות בלוקים? 

כאמור, ניסור קיר בלוקים יצריך מכם להוריד או לשפץ את הקיר הפנימי בבית ולכן חשוב מאוד להתאים לו את הציוד הייעודי לכך. שבירת קיר בטון תוכל להתבצע על ידי פטישון ותחשב השיטה היעילה ביותר אם כי הפטישון יוכל לסייע רק בשלבים הבאים. 

להתחיל ולשבור עם פטישון? אם עדיין לא שברתם את הקיר, צפו להתנגדות של חומר גלם חזק שספק אם פטישון לבדו יעשה את העבודה. 

אז מה הבחירה הנכונה ביותר? ניסור קיר בלוקים באמצעות מסור יהלום הייתה ותישאר השיטה היעילה ביותר להשגת תוצאות במינימום עבודה ומקסימום תוצאה ועל כך יעידו רבים וטובים שכבר חוו וניסו את השיטה. 

החיתוך יבוצע על ידי דיסק פלדה מסיבי עם להב משונן ושבבי יהלום והתוצאה? דיוק וחיתוך מהיר ובטוח עם תוצאות מושלמות. 

בסופו של דבר, המסור מצויד יהלום יודע להגיע לכל פינה בצורה מדויקת, מבין את המשימה וברוב המקרים ישאיר גם לכם את הפטישון בצד. 

כמה עולה ניסור קיר בלוקים? 

עלות ניסור בטון היא העלות שתיקבע על פי פרמטרים משתנים על פי עובי הקיר וכן אורך הניסור שיידרש על פי מטרים. כמו כן, יילקחו בחשבון נקודות כמו תנאי שטח ועוד כאשר העלות שתקבלו מטעמו תהיה החל ב 150 ₪ למטר! 

מדוע לבחור בדניאל שירותי בטון 

המקצוענים של דניאל ניסור בטון מעניקים לכם את המחירים האטרקטיביים והזולים ביותר בשוק הישראלי ובו זמנית לא מתפשרים על זמינות מלאה, עמידה בכל תקני הבטיחות ושירות מקצועי שמלווה אותנו כבר שנים. 

זקוקים לעזרה? מתלבטים בין שבירת הקירות בבית ולא יודעים איך לעשות את זה יעיל ובטוח? 

דניאל ניסור בטון-  מקדמים את הרעיון שלכם מהריסה ועד לניסור וניצול מרחב העסק והמגורים בצורה הטובה והבטוחה ביותר. 

מאמרים בנושא
whatsapp רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך
Accessibility