עמוד הבית ניסור תקרת בטון

ניסור תקרת בטון

ניסור תקרת בטון, חיתוך תקרה או גג ביהלום הוא תהליך יעיל ומתקדם לפתרונות ושינויים במבנה במהירות וביעילות רבה .דניאל ניסור בטון ביהלום מעמידה לרשותך מומחיות וניסיון רב בניסור תקרות בטון וגגות, תוך הקפדה על בטיחות ועבודה מקצועית ומחירים משתלמים במיוחד

ניסור תקרת בטון – ניסור תקרה או גג בטון ביהלום 

ניסור תקרת בטון

ניסור תקרת בטון או גג ביהלום  נדרש למגוון צרכים מבניים או שיפורים במבנה . חשוב לבסס את אסטרטגיית הניסור בהתאם לצרכים המדויקים שלכם.

בשונה מתהליך עבוד של ניסור קיר בטון או ניסור דלת בטון המבוצעים לרוב בגובה רצפת הבטון, ניסור תקרה מבטון או גג בטון מתאפיינים בביצוע עבודה לגובה רב.

התהליך עצמו הוא יעיל ומתקדם לפתרונות שיפוץ ושדרוג המבנה במהירות כדי לאפשר מגוון שינויים מבניים, תוך הקפדה על בטיחות המבנה, קירות תמך, חוזק המבנה ובטיחות הסביבה.

ניתן לבצע את התהליך על ידי מומחים לניסור ביהלום תוך פרק זמן קצר ובבטיחות רבה, בהתאם למקצועיות והניסיון של קבלן הניסור ומיומנות הצוות המקצועי .

אנו מתאימים את שיטת הניסור והטכנולוגיה  של ניסור תקרה מבטון או הגג בהתאם לדרישות של כל פרויקט. קיימות מספר שיטות בהתאם למאפיינים של כל תקרה:

גובה התקרה, האם התקרה משיקה או גובלת בפינה של קיר אחר. האם התקרה משמשת  גם כרצפה של הקומה מעל ?  כאשר תקרת בטון משמשת גם כרצפה קיים גם הצורך להסיר את שאריות הבטון ולהוריד אותן בשילוב מנוף מתקדם המסוגל להתמודד עם המשקל הרב . במקצת המקרים יתאפשר הפינוי גם באמצעים פשוטים יותר .

בעבודת ניסור תקרת בטון נדרשת מומחיות, מיומנות מקצועית וניסיון רב, בין היתר כדי לייעל את התהליך, להימנע ככל הניתן מפגיעה בתשתיות חשובות, פגיעה בחוזקו של המבנה והסביבה ושיקולי בטיחות.

חשוב שהעבודה תעשה לאחר בדיקות הכנה בשטח, מדידות והתייחסות לכלל האלמנטים השונים, כולל שימוש בעגורן / מנוף בהתאם לצורך, הכל תוך הקפדה על כללי הבטיחות ויצירת מקדמי בטחון מתאימים.

עיקרי היתרונות של ניסור תקרת בטון או חיתוך גג בטון ביהלום הנם: יעילות, דיוק מרבי, מהירות הביצוע, מניעת פיזורו של אבק רעיל ולכלוך וביצוע איכותי לצד מחיר זול. זאת,  לעומת האלטרנטיבות המיושנות בכלי עבודה ידניים.

במרבית המקרים התהליך משולב גם עם הזרמת מים על דיסק היהלום, המונע יצירת חימום דיסק היהלום ומצמצם באופן ניכר את כמויות פיזור האבק והלכלוך בסביבת הניסור .

חיתוך תקרת בטון נעשה באמצעות דיסק גדול ועצמתי המכיל שבבי יהלום גולמיים בחלקו החיצוני ומאפשר דיוק רב ומהירות רבה בתהליך החיתוך, ללא תלות בעובי הבטון של התקרה .

עוצמת הסיבוב של הדיסק גבוהה מאוד ומצריכה שימוש בחשמל תלת פאזי  (במקרה שאין חשמל תלת פאזי במרחק של עד 100 מטר מאזור העבודה – נדרש גנרטור מתאים)  .

כדי לאפשר ניקיון מקסימלי בתהליך העבודה ניתן לשלב גם שימוש בשואב מים תעשייתי, משאבת המים המקצועית שואבת ומפנה את המים המלוכלכים מסביבת הניסור ומייצרת סביבת עבודה נקייה גם בתום עבודת ניסור התקרה.

ניסור תקרה מבטון – הכנות ובטיחות

ניסור תקרת בטון או גג בטון ביהלום הוא תהליך מקצועי המחייב מיומנות, מומחיות ושמירה על כללי הבטיחות ומרווחי בטחון למניעת סכנות רבות הכרוכות בתהליך.

מומלץ לוודא שכל הפרויקט יבוצע על ידי צוות מקצועי ומיומן, לבדוק מראש שלא קיימות בסביבת הניסור תשתיות גז, חשמל או אינסטלציה ובמקרה הצורך לבחון אלטרנטיבות כמו יצירת מעקפים לתשתיות קיימות.

נושא נוסף ומהותי הוא השלכות הקשורות לחזקו של המבנה ולשרידותו. עמודי תמך , חגורות ויציקות בטון מהוות חלק בלתי נפרד מחוזקו של המבנה האחוד. ולפיכך מומלץ להיוועץ עם מהנדס קונסטרוקציה או מומחה בניה כדי להימנע ככל הניתן מפגיעה בחוזק השלד והתשתית.

בנוסף, תהליך הניסור עצמו מייצר זעזועים ותנודות, בדיקות מבנה והכנה מוקדמת יכלו לקחת בחשבון גם ליקויי בניה נסתרים או השפעתם של סדקים קיימים במבנה על חוזקו ושרידותו לאורך זמן .

ניסור התקרה מבוצע בשיטה רטובה תוך הזרמת מים רציפה על מסור היהלום, ומאפשר הקטנת חיכוך וצינון הטמפרטורה של המסור ובו זמנית גם צמצום נתזים ואבק המתפזר באויר תוך כדי פעולת החיתוך .

תהליך ניסור גג בטון גם לצורך בניית קומה נוספת

תהליך הניסור של תקרת הבטון או גג בטון מאפשרת מגוון רחב של שימושים כולל הרחבת הבית או המבנה גם לצורך בניית קומה או קומות נוספות, יצירת חדרי מדרגות, פאטיו ועוד .

השלב הראשוני הוא תכנון מדוקדק ומפורט, מגובה בתכניות הנדסיות ומדידות מקיפות.  מדידות עובי קירות, תכנון אזורי החיתוך, בדיקת דרכי גישה, סריקת תשתיות, דרכי פינוי. זאת, כדי לתכנן וליישם את הפתרון המקצועי האופטימלי לצרכים המדויקים של הלקוח.

ניסור תקרת בטון ביהלום  הוא הליך מקצועי מתקדם, המבוצע בכלים חדישים המאפשרים חיתוך של כל סוגי הבטון, בכל עובי נדרש באופן מדוייק ומהיר .

הביצוע בפועל נעשה תוך שילוב של מספר שיטות וכלים מתקדמים, מסילות ניסור שעל גבם מונח מסור היהלום,  לצד שימוש במסורים חשמליים ידניים.

טיפים לניסור תקרת בטון 

  • בדיקת תכניות המבנה  – היכרות קרובה ומפורטת עם התכניות ההנדסיות של המבנה, קונסטרוקציה והשפעות החזויות של חיתוך התקרה או הגג.
  • תקרה שהיא גם רצפה –  בדיקת תשתיות חשמל, גז ואינסטלציה, נקודות השקה ומעקפים בהתאם לצורך
  • בטיחות ושוב בטיחות  – בדיקת ליקויי בניה וחריגות שעלולים לפגוע בחוזק המבנה, הקפדה על כללי הבטיחות, שימוש בציוד מגן וביטוח
  • היתרי בניה  – בדיקה מקדימה והיערכות בהתאם אם ישנו צורך בהיתר בניה למניעת חריגות בניה  .
  • הצעת מחיר קבלת הצעת מחיר מקיפה ומפורטת, הכוללת תכולת עבודה מקיפה ועלויות מדויקות ללא "הפתעות" בעלויות בסיום הפרוייקט ועמידה בזמנים
  • בחירת קבלן מומחה  –  בחירה בקבלן ניסור מומחה לניסור תקרות, שידאג לתת לך שירות אמין ומקצועי במחיר הוגן  .

איך בוחרים בקבלן ניסור תקרות בטון ואמין ?

בדיקת המלצות וניסיון מקצועי  –  מומלץ לבדוק המלצות קודמות וניסיון מקצועי בחיתוך וניסור תקרות בטון של הקבלן . מהי רמת השירות והאמינות

עמידה בלוח הזמנים  – הזמן שלך יקר. מומלץ לבדוק שהקבלן זמין לפרויקט שלך בזמן שנוח לך תוך מתן התחייבות לסיום הפרויקט בזמן שנקבע מראש.

ציוד מתקדם   – כדי שהתהליך יהיה יעיל ומהיר מומלץ לבחור בקבלן ניסור עם ציוד חדיש ומתקדם שיבטיח איכות, דיוק וחסכון בזמן ובעלויות  .

שקט נפשי   – לא להתפשר על אמינות .כדי  שתרגיש בטוח ומרוצה לאורך זמן. חשוב לבצע גם תיאום ציפיות מראש למניעת "הפתעות" לא צפויות

מחיר הוגן   – מחיר העבודה צריך להיות משתלם בהתאם להיקפי העבודה ואיכותם. לא תמיד המחיר היקר ביותר מבטיח את האיכות הטובה ביותר.

אנחנו חברה מקצועית לניסור בטון עם מאות לקוחות מרוצים הם כרטיס הביקור המשמעותי ביותר שלנו. נשמח לעשות מעל ומעבר עבורך, ולהבטיח את שביעות רצונך במחיר הטוב ביותר

מאמרים בנושא
whatsapp רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך
Accessibility