עמוד הבית חיתוך בטון

חיתוך בטון

חיתוך בטון ביהלום במחירים המשתלמים ביותר .שירות מקצועי ומהיר. ניסור קירות בטון, דלתות, חלונות, ממ"ד, תקרות מדרגות, חומות וגדרות 054-2040445 אז למה לשלם יותר?
מגוון פתרונות של חיתוך בבטון כדי לאפשר שדרוג בסביבת המגורים, המשרד והעסק, המצריכים חיתוך בטון בחלק מיסודות המבנה הכולל עמודים, קירות, רצפות או תקרות. אנו מתחייבים למחירים המשתלמים ביותר בחיתוך בטון

חיתוך בטון ביהלום – מחיר זול ואיכות מקצועית

חיתוך בטון הוא טכניקה מתקדמת המאפשרת ביצוע מגוון סוגי שדרוגי בניה בשיטות יעילות ומגוונות אשר יוצרות חסכון משמעותי בזמן לצד דיוק רב, חוסכות זמן ומספקות תוצאות מדויקות, אסתטיות ומקצועיות.

אם בימים עברו היה צורך להשתמש בשבירת הקיר באמצעים פחות מתקדמים כמו פטישי אויר (קונגו) ותהליכים ידניים מייגעים ומלכלכים, הרי שכיום ניתן לבצע זאת במהירות וביעילות, תוך שמירה על ניקיון, דיוק וגימור אסתטי.

החיתוך מבוצע באמצעות מסור דיסק פלדה המשולב ביהלומים גולמיים, המסתובב במהירות רבה ובעצמה גבוהה, המייצרת תוצאה מדויקת תוך צמצום אבק רעיל, לכלוך ורעש מיותרים.

חיתוך בטון באמצעות דיסק יהלום משמש למגוון רחב של אפשרויות עדי להכניס אור חיצוני אל תוך המבנה עצמו, כמו חיתוך דלת בטון שהיה כרוך בעבר במשאבים רבים וכלים ידניים. כיום באמצעות טכנולוגיית חיתוך ביהלום ניתן למצג מגוון חיתוכים כמו חיתוך קירות בטון, רצפות, תקרות, גדרות ועוד במהירות וביעילות תוך חסכון משמעותי בזמן ובעלויות .

ניתן להשלים את כל עבודות חיתוך הבטון במהירות רבה, בזמן קצר, בזול וביעילות, כתלות בניסיון ובמקצועיות ושל קבלן הניסור והצוות המקצועי.

בתהליך נדרשת מיומנות רבה למניעה של פגיעה בחוזק המבנה, בסביבה הסמוכה למבנה בתשתיות אינסטלציה, שאיבת ביוב, מים, גז וחשמל.

חשוב שעבודת החיתוך תעשה באופן מוקפד תוך כדי שמירה על הנחיות הבטיחות, על הצוות המקצועי והאנשים הנמצאים בסביבת העבודה.

אנו מתחייבים למחירים המשתלמים ביותר בחיתוכי בטון.

למחירון ניסור בטון

טיפים לחיתוך בטון

היכרות קרובה עם השטח ותכניות המבנה  –  בדיקה מקיפה של תכניות המבנה והבניין, בדיקת תכניות הנדסיות והשוואה בשטח לחיתוכי הבטון הנדרשים כדי לוודא את חוזק המבנה

היקף הפרויקט והצעת מחיר מדויקת ומפורטת  –  קבלת הצעת מחיר מפורטת מקבלן הניסור של חיתוך הבטון כולל פירוט עלויות מדויקות ולוחות הזמנים

בטיחות, בטיחות בטיחות   – לא מתפשרים על בטיחות. חיתוך לא נכון או לא מקצועי עלול לגרום למגוון כשלים ישירים ועקיפים. חשוב לחשוב על כל המרכיבים בפרוייקט ולעבוד בהתאם להנחיות לצד ביטוח לצד ג' ולעובדים.

היתר בניה / הימנעות מחריגות בניה – חשוב לוודא ולבדוק מראש כי פעולת החיתוך בבטון אינה מהווה בעיה הקשורה לחריגת בניה או דורשת היתר בהתאם לאופי החיתוך והשפעתו על חוזק המבנה .

בוחרים בקבלן מקצועי, מסור ואמין   –  לפני הכל חשוב לזכור כי קבלן מומלץ ומסור הוא מה שחשוב באמת כדי להבטיח את שביעות רצונך ואת הצלחת הפרויקט.

המלצות ושביעות רצון –  אין כמו המלצות וחוות דעת קודמות על הקבלן כדי ליצור לך שקט נפשי ולהבטיח שבחרת נכון. הבחירה שלך בסופו של דבר היא לעיתים ההבדל בין הצלחה לכשלון.

מחיר הוגן ומשתלם   – לא מספיק רק מחיר זול. חשוב שהעלות תהיה הוגנת ומשתלמת עבורך, כזו שלוקחת בחשבון את כל התכולה של הפרויקט, היקפי העבודה, היתרונות של הקבלן במחיר הטוב ביותר.

חיתוך בטון – ניסיון מקצועי וציוד מתקדם

דניאל ניסור בטון וקידוחי יהלום פועלת שנים רבות בענף עם  מיומנות ושירות מקצועי מוכח. מאות לקוחות מרוצים הם כרטיס הביקור המשמעותי ביותר שלנו.

נעשה הכל כדי לתת לך שקט נפשי ושירות מקצועי אמין, זול ומהיר.

נהיה שם לאורך כל התהליך, החל מהתכנון, עבור דרך המדידות והבדיקות בשטח העבודה של החיתוך בבטון, הייעוץ והליווי הצמוד, עמידה בלוח הזמנים, בטיחות ושירות אישי מכל הלב.

ובעיקר, נשמח להעניק לך מעל ומעבר כדי שתמשיך לחייך בכל שלבי עבודת החיתוך והרבה לאחר השלמת הפרויקט.

זקוקים לחיתוך בטון  ? אנחנו כאן לרשותך! נשמח לעמוד לרשותך במחירים הטובים ביותר ! 

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3304244

    whatsapp רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
    אנחנו זמינים עבורך
    Accessibility