עמוד הבית פתיחת חלון בקיר

פתיחת חלון בקיר

לעיתים קרובות קיים צורך לבצע פתיחת חלון בבטון או להרחיב פתח של חלון קיים. הסיבות קשורות למכלול צרכים של הלקוח, כמו צורך בהחדרת אור לתוך המבנה, סוגיות עיצוב פנים, שיפוצים ושיפורים של חלל המבנה ועוד. – דניאל ניסור בטון וקידוח יהלום מתחייבים למחירים המשתלמים ביותר.

פתיחת פתח לחלון בקיר בטון פנימי או חיצוני

לעיתים קרובות קיים צורך לבצע פתיחת חלון בקיר בטון או להרחיב פתח של חלון קיים. הסיבות קשורות למכלול צרכים של הלקוח, כמו הצורך בהחדרת אור לתוך המבנה, סוגיות עיצוב פנים, שיפוצים ושיפורים של חלל המבנה ועוד.

הדרך המהירה והיעילה ביותר לחיתוך פתח לחלונות בקיר הבטון היא באמצעות ניסור בטון יהלום מתקדם בשילוב עם פעולות קידוח . זאת,  לאחר תכנון מקדים מדויק,  הכולל מדידות ובדיקות מראש, בחירה נכונה של המקדחים, המסורים ואופן ביצוע העבודה.

חיתוך פתח לחלון בקיר פנימי או חיצוני דורש ניסיון מקצועי וצוות מיומן לביצוע המשימה, לצד ציוד חדיש ומתקדם.

מיומנות מקצועית ותשומת לב לפרטים מאפשרת תהליך מהיר בהרחבת חלון קיים או פתיחת חלון גם בחדרי בטחון, ממ"ד ועוד, גם אם מדובר בבית פרטי, במשרד, במרתף או בגג .

חשוב לוודא כי התהליך נעשה עם תשומת לב לבטיחות, חוזק המבנה וככל שנדרש חשוב לוודא האם נדרשים היתרים לצורך ביצוע הפעולה והימנעות מחריגות

ביצוע ניסור בטון ליצירת פתח לחלון

ביצוע המשימה מתחיל בתכנון נכון ומדויק, ביצוע מדידות ובדיקות בשטח, הכרת הצרכים הייחודים והמדויקים של הלקוח. כדי לתת ללקוח את הפתרון האופטימלי באופן המקצועי ביותר.

לאחר תהליך התכנון והכרת  מאפייני המבנה, עובי קיר הבטון ותנאי הסביבה מבוצע תכנון החיתוך, מידות מדוייקות, מיקומים ובחירת השיטה הנכונה והיעילה ביותר .

במרבית המקרים נבחר בשיטת ניסור בטון ביהלום באמצעות דיסק מתקדם המשוב בשבבי יהלום חזקים המייצרים עוצמת חיתוך אדירה, דיוק ויעילות , לצד צמצום של אבק רעיל באוויר, לכלוך וצמצום רעשים

התהליך מבוצע בציוד חדיש ומתקדם כולל שימוש בכננת חשמלית לצורך פינוי שאריות חיתוך החלון בסיום תהליך הניסור ,

מחיר פתיחת חלון בבטון 

מחיר פתיחת חלון בבטון  בקיר חיצוני או הרחבת חלון קיים תלויה במספר מרכיבים כמו מידות החלון, סוג קיר הבטון, עובי קיר הבטון, בלוקים או בטון מזוין, דרכי גישה, פינוי והיקפי העבודה .

כדי לקבל הערכת עלויות ומחיר פתיחת חלון אנו ממליצים לעיין במחירון שנועד לאפשר לך לקבל אומדן הערכה.

אנו מתחייבים למחירים המשתלמים ביותר לשירותי ניסור חלון בבטון.

טיפים לניסור פתח לחלון בבטון

בדיקות מקדימות ותכנון – בדיקת תוכניות הנדסיות של המבנה, בדיקת דרכי גישה ופינוי  .

בטיחות ומניעת סכנה  – חוזק המבנה הוא מרכיב משמעותי במכלול שיקולים. חשוב לבדוק האם בלי קשר לקיר, קיימים ליקויי בניה או הזנחה שמשפיעים על כך. רצוי להסתייע במהנדס/ קונסטרקטור

היתר בניה וחריגות בניה – מבדיקה האם קיים צורך בהיתר בניה  .

מחיר הוגן . עלות מול תועלת – קבלת הצעת מחיר מפורטת כולל עלויות מדויקות ולוחות הזמנים

בחירת קבלן ניסור מקצועי   –  הכל מתחיל ונגמר במקצועיות ואמינות – בחירה בקבלן מומלץ ואמין, שידאג לתת לך שירות מסור שקט נפשי

זקוקים לפתיחת חלון בקיר בטון? אנחנו כאן לרשותך! נשמח לתת לך שירות מקצועי ואמין במחיר משתלם במיוחד! 

מאמרים בנושא
whatsapp רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך
Accessibility