עמוד הבית קידוח בטון

קידוח בטון

קידוחי בטון ביהלום משמשים למגוון רחב של מטרות בתחום הבניה, תשתיות חשמל, גז, ארובות, קמינים, מייבשי כביסה, אינסטלציה, שיפוצים, שיפור מבנים,  תמ"א 38 ועוד.

קידוח הבטון מתבצע על ידי כוס קידוח ייעודית , מצופה שבבי יהלומים גולמיים, המוסיפים חוזק לכוס הקידוח ומאפשרים לחדור בטון מכל סוג כולל בטון מחוזק. כוס הקידוח מגיעה במגוון רחב של גדלים.

הקידוח המתקבל הנו קידוח עגול, מדויק וסימטרי לחלוטין, בניגוד לשיטות הקידוח הקונבנציונליות המתאפיינות ברעש רב, אבק, לכלוך אדים היעדר דיוק וסימטריה.

טכניקת קידוח יהלום איכותית מאפשרת דיוק רב, רמת גימור גבוהה, יעילות, רעש מינימלי וחסכון בזמן ובכסף, בדומה לחסכון והיעילות של ניסור בטון ביהלום

קידוח בבטון – סוגי הקידוחים:

קידוח יהלום משמש למגוון נושאים ותחומים בענף הבניה, נשמח לתת לך פתרון מקצועי לכל מטרה שתבחר:

• קידוח יהלום בקירות בטון, ממ"ד חדרי בטחון ותקרות.
• קידוח פתחים למיזוג האוויר, מכשירי ונטה ומפוחים
• קידוח פתח למייבש כביסה
• קידוח מעבר לתשתית חשמל ותעלות חשמל
• קידוחי מעברים לתשתית אינסטלציה, מים וביוב בבית ובחצר
• קידוח מעברים לארובות או קולטי אדים
• קידוח פתחים לשקעי חשמל וגופי תאורה
• קידוח מעבר לניקוז גשמים

6 יתרונות של קידוח בטון ביהלום:

איכות ודיוק – קידוח בטון ביהלום מאפשר קידוח איכותי ומדויק, יצירת פתח סימטרי מבלי לפגוע באזור הקידוח ובמבנה במחיר זול ומשתלם.

בטיחות – המקדח מופעל על גבי מסילה מקצועית מיוחדת, מעוגן לקיר ומופעל באמצעות שלט רחוק.

מניעת נזק למבנה – שירות הקידוח ביהלום מונע זעזועים ורעידות העלולים להזיק לחוזק המבנה

גמישות ומגוון פתרונות – קידוח בטון ביהלום מאפשר גמישות רבה עבור מגוון פתרונות בינוי, גם במקומות צרים, עם גישה מוגבלת יחסית.

ניקיון ומניעת אבק – קידוח בטון עם יהלום מצמצמת את כמויות האבק הרעיל והלכלוך הרב הנוצר בקידוח .

מהירות  ויעילות – קידוח בטון עם יהלום היא השיטה המהירה והיעילה ביותר, ללא הגבלה על עומק הקידוח. ובנוסף, חסכונית מאוד בזמן ובכסף .

5 טיפים שיסייעו לכם בעת קידוח בטון ביהלום

תכנון מקצועי ובדיקות:

כל עבודה מוצלחת מתחילה עם תכנון מדוקדק כדי להכיר את כל המגבלות והפרטים החשובים.  קידוח בטון חייב להיות מקצועי ומדויק, שאחרת הוא עלול לפגוע בחוזק המבנה ובתשתיות חשובות כמו חשמל, מים וגז. לכן מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע לכן לפני תחילת העבודה, במידת האפשר להיעזר בתכניות הבניין כדי לבצע תכנון נכון ובטיחותי של הקידוח ולהימנע  מפגיעה בתשתיות.

במקרה הצורך ניתן לתכנן מראש מעקפים של תשתית מים וחשמל.

שמירה על בטיחות וסביבה נקיה: 

קידוח בבטון הוא תהליך המחייב שמירה על כללי הבטיחות, מבלי לסכן את הסובבים, שימוש בציוד מגן לצד ביטוח צד ג' כולל לעובדים במקרה של תקלה לא צפויה. חשוב לוודא כי לקבלן הקידוח עומד בכללי הבטיחות והביטוחים הנדרשים. בנוסף חשוב שתהליך העבודה נעשה תוך שמירה על סביבה נקייה והשלמת הפעולות הנדרשות כולל פינוי פסולת הבניין והשאריות.

 דיוק ואיכות העבודה:

חשוב לבצע מדידות מקדימות ולסמן במדויק את אזור הקידוח, בנוסף יש לבחון את סוג הבטון, המיועד לקידוח. האם מדובר בבטון משולב בלוקים, בטון מחוזק בברזל ועוד. זאת כדי לבחור את שיטת הביצוע הנכונה והיעילה ביותר, תוך ביצוע עבודה מדויקת, מקצועית ומוצלחת.

בחירת קבלן קידוח מנוסה ואמין:

המבחן האמיתי של פרויקט הקידוח הוא שביעות רצונך בסוף התהליך ולאורך זמן. לכן מומלץ לבחור בקבלן קידוח מקצועי, מנוסה וצוות מיומן המשתמשים בכלים חדישים ומקצועיים. הצלחת עבודת הקידוח בבטון נשענת קודם כל על בחירת אנשי מקצוע אמינים ומסורים שיבטיחו לך שקט נפשי גם אחרי הצעת המחיר וביצוע העבודה.

מחיר הוגן ועמידה בזמנים:

חשוב לדייק ולבחון את הצעת המחיר ופרטי הפרויקט. קבלן קידוח אמין ידאג לכך שלא תהיינה לך "הפתעות" ותוספות לא צפויות. המחיר אמור לכלול את כל המרכיבים הידועים לך מראש. מומלץ לוודא את זמינות הקבלן לביצוע העבודה במועד שנוח לך תוך הקפדה על ביצוע מהיר ומוצלח, ביעילות ומהירות.

דניאל ניסור בטון וקידוח יהלום מתחייבים למחירים המשתלמים ביותר בקידוחי בטון ביהלום.

הצעת מחיר לקידוח בטון היא רק הצעד הראשון שלך בדרך לעבודה מוצלחת. אנו מתחייבים לעשות הכל כדי להעניק לך שירות יהלום מקצועי במחיר המשתלם ביותר.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3304244

  תגובות אחרונות
   קטגוריות
   phone חייגו עכשיו whatsapp וואטסאפ
   ייעוץ בוואטסאפ