עמוד הבית ניסור בטון ברחובות

ניסור בטון ברחובות

רחובות נמצאת בשנים האחרונות בתנופת פיתוח מרשימה, וניתן לראות לכך עדות ניצחת בתחום הנדל"ן. לצד פרויקטים של בנייה חדשה, לעיתים שכונות שלמות המוקמות יש מאין, ניתן למצוא בעיר התחדשות עירונית, שיקום מבנים, עבודות שיפוצים ושלל מצבים שדורשים בחלק גדול מהמקרים עבודות בטון בכלל, וניסור בטון בפרט.

מתי נרצה לבצע ניסור בטון ברחובות?

ברחובות, בדומה לכל עיר אחרת על מפת ישראל, עבודות ניסור בטון יכולות להתבצע למגוון מטרות: הריסת מבנים, פתיחת דלתות או חלונות בקיר, ניסור קירות או רצפות בטון, ניסור מדרגות בטון, הסרת גדרות המקיפות את המבנים – והרשימה עוד ארוכה.

מכאן אפשר להסיק שהשימוש בניסור אפשרי עבור חלקים שונים של המבנה, ובנוסף לכך במבנים בסדרי גודל שונים. העבודות עשויות להתבצע בשלבים בהם המבנה כבר עומד על תילו, אבל מנגד גם בשלבי ההקמה, או מן העבר השני של המשוואה – ההריסה שלו.

היתרונות של ניסור יהלום

עבודות ניסור בטון ברחובות יכולות להתבצע בדרכים שונות, בטח אם לוקחים בחשבון את ההתפתחויות הטכנולוגיות שאיפיינו את התחום במרוצת השנים. לדעת רוב בעלי המקצוע, השיטה המומלצת כיום היא ניסור בטון ביהלום. לכן כאשר פונים לחברה הפועלת בשדה המשחק, מומלץ לוודא שהיא אכן מחזיקה בציוד ובניסיון הדרושים לצורך ביצוע עבודות מהסוג הזה.

היתרון המשמעותי הראשון של ניסור יהלום נוגע לעובדה שהיהלום הוא חומר שאין חזקים ממנו בטבע – ולכן אתם יכולים לצפות לעבודה מהירה ויעילה מכל שיטה אחרת, עם מינימום "תופעות לוואי": לכלוך, רעשים או הרס תשתיות בלתי רצויות. שיטת היהלום מציעה גמישות ראויה לציון, למשל בכל הנוגע להתאמת קוטר המקדח למטרות הנקודתיות של המלאכה.

מחירון ניסור בטון ברחובות

שם השירות: עלות השירות:
ניסור קיר בטון
החל מ- ₪150
ניסור רצפת בטון
החל מ- ₪240
ניסור קורת בטון
החל מ- ₪440
ניסור חלון בבטון
החל מ- ₪1000
ניסור דלת בבטון
החל מ- ₪1400
ניסור עמוד בטון
החל מ- ₪450
ניסור חומת בטון
החל מ- ₪180
ניסור מדרגות בטון
החל מ- ₪440
ניסור גדרות בטון
החל מ- ₪190
ניסור קרניז בטון
החל מ- ₪350
ניסור צינורות בטון
החל מ- ₪420
ניסור גג בטון
החל מ- ₪480

כך עושים זאת נכון

עם כל היתרונות הטבעיים של ניסור בטון, במיוחד בשיטת היהלום, אסור לקחת את הצלחתה העבודה כמובנת מאליה. בדומה למלאכות אחרות הקשורות לעולמות הבנייה והנדל"ן, אסור להתפשר בטיב החברה שלוקחת על עצמה את המשימה. אנחנו למשל מתכננים כל משימה לפרטים הקטנים ביותר שלה, מה שמשפר את התוצאות ומקטין למינימום את הנזקים האפשריים: פגיעה במבנה עצמו או בתשתיות המרכיבות אותו (חשמל, אינסטלציה, מים וכן הלאה).

בדקו את הניסיון שלה החברה ואת המוניטין שלה בתחום. דוגמאות לפרויקטים קודמים יכולות ללמד אתכם בלא מעט מקרים על הרמה המקצועית של אנשי החברה, וכמובן שגם שיחות עם לקוחות לגבי העמידה בלוח הזמנים, התקציב וכן הלאה. נסו להתרשם ממידת ההקפדה של אנשי החברה על פן הבטיחות, למשל בכל הנוגע לציוד בו משתמשים עובדי החברה, וודאו שהיא מחזיקה בכל ההיתרים והביטוחים הנדרשים.

בנוסף חשוב לבחור בחברה שפועלת באופן ראוי באזור הגיאוגרפי הנתון, ובמקרה הזה אזור השפלה והרחובות. חברת ניסור בטון ברחובות תוכל פעמים רבות להיות זמינה ונגישה יותר, מה שעשוי להקל על ביצוע המלאכה או אפילו להוזיל אותה.

 

למה אנחנו
לוגו אדום עובד
שירות מקצועי
לוגו לחיצת ידיים
אמינות
לוגו מגן אדום
עמידה בתקני הבטיחון
לוגו חזרה בזמן
זמינות מיידית
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3304244

    whatsapp רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
    אנחנו זמינים עבורך
    Accessibility