עמוד הבית ניסור דלת בטון

ניסור דלת בטון

יצירת פתח לדלת בבטון משמשת למגוון רחב של שימושים כולל הרחבת פתח דלת קיים בקיר בטון או חדר בטחון. אם בעבר תהליך דומה היה נמשך על פני מספר ימים, הרי כיום באמצעות מומחים לניסור דלת בטון ביהלום, ניתן להשלים את התהליך תוך שעות ספורות ובמחיר משתלם, כתלות במקצועיות ובניסיון של קבלן הניסור והצוות המקצועי.

ניסור דלת בטון – מומחים לפתיחת דלת בבטון

תהליך ניסור דלת בטון

יתרונות חשובים של ניסור דלת בבטון באמצעות יהלום:

חיתוך פתח לדלת בטון משמש למגוון רחב של שימושים כולל הרחבת פתח דלת קיימת בקיר בטון או חדר בטחון. אם בעבר תהליך פתיחת דלת היה נמשך על פני מספר ימים באמצעות שימוש בכלים פשוטים כמו פטישי אויר וקונגו, הרי כיום באמצעות מומחים לשיטת קידוח בטון ביהלום , ניתן להשלים את התהליך תוך שעות ספורות, כתלות במקצועיות ובניסיון של קבלן הניסור והצוות המקצועי.

התהליך כאמור דורש מומחיות, מקצועיות וניסיון רב, למניעת פגיעה בחוזק המבנה, בתשתיות. חשוב שהתהליך שיעשה באופן מוקפד תוך כדי שמירה על הנחיות הבטיחות ומרווחי בטחון מחמירים.

ניסור ליצירת פתח לדלת בטון או הרחבתה מאפשר ביצוע שינויים עיצובים וארכיטקטוניים כמו הכנסת אור לחלל המבנה, גישה נוחה וידידותית למבנה, שילוב משקופים ודלת מעוצבת.

היתרונות המרכזיים של פתיחת פתח לדלת בבטון באמצעות ניסור יהלום הם: זמן עבודה מהיר ביותר, דיוק, יעילות ומניעת רעשים ולכלוך מיותר.

הניסור  בשיטה "רטובה" נעשה תוך הזרמת מים ע"ג הדיסק המצננים את החום הרב הנוצר מהחיכוך בזמן העבודה ומייצרים יתרון חשוב נוסף – צמצום אבק רעיל המתפזר באוויר בזמן עבודת הניסור.

חיתוך הפתח לדלת בטון מבוצע על ידי דיסק פלדה חזק  המשולב בשכבה של שבבי יהלום המשובצים ע"ג הדיסק ומאפשרים ביצוע עבודת חיתוך מהיר ומדויק.

בין היתר, נעשה שימוש במסילת ניסור מיוחדת המוצמדת לקיר הבטון, ומשמשת כמסוע בטיחותי מתקדם ומדויק לדיסק היהלום במסלול החיתוך.

כדי לאפשר את הסיבוב המהיר והעצמתי של דיסק היהלום נדרש שימוש בחשמל תלת פאזי (או גנרטור מתאים).

בהתאם לאופי הפרויקט לסביבת העבודה, משתמשים במשולב בפתיחת הדלת גם בשילוב כוסות קידוח מיוחדים בקוטר 2-6 צול (אינץ").

מומלץ לבצע בדיקות הכנה מקדימות ומדידות מוקפדות ע"י מומחה, כדי לוודא שנלקחו בחשבון כל המאפיינים הסביבתיים, עובי הבטון, מניעת פגיעה בתשתיות חשמל, גז ואינסטלציה.

בטיחות ביצירת פתח דלת בבטון

ניסור דלת בטון ביהלום הוא תהליך המחייב שמירה על בטיחות מרבית לצוות ולאנשים המצויים בסביבת העבודה של הפרויקט וחיוני שיעשה בזהירות הנדרשת בידי צוות מיומן ומקצועי תוך הקפדה על כללי הבטיחות.

חשוב לוודא כי לא קיימת בסביבת אזור הפתח המיועד תשתית של גז, צינורות חשמל, או מים ובמקרה הצורך יש לבצע מעקף טכני בטיחותי במתואם עם הלקוח או מפקח עבודה.

מאחר ותהליך הניסור יוצר תנודות במבנה, קיים חשש לסדקים והשפעה על חוזק המבנה. לכן חשוב לבצע הכנה מוקדמת רצוי תוך התייעצות עם מהנדס בהתאם לצורך. כדי להימנע מפגיעה בחוזק המבנה

ניסור הפתח לדלת מתבצע לאחר שנבדקו כל האספקטים בסביבה ובמבנה כולל מדידות מדויקות, סוג החיתוך והמכשור שישמש לביצוע התהליך.

חיתוך הפתח בשיטת ניסור בטון ביהלום ליצירת פתח לדלת או ניסור קיר בטון מאפשר שימוש בשלט רחוק ומרווח בטחון מתאים על ידי המפעיל להגנה מסכנות לא צפויות.

בנוסף, אנו מפעילים ציודים נוספים ושיטות מתקדמות כולל שימוש בכננת חשמלית כדי לאפשר פינוי מוצלח מהיר ומאובטח של שאריות הדלת בסיום תהליך הניסור.

תהליך ניסור פתח לדלת בטון 

ניסור דלת בטון

השלב הראשוני לפני ניסור דלת בטון הוא תכנון מדויק, מדידות, כולל ביצוע בדיקות בשטח ובדיקת תכניות המבנה כולל בדיקת תשתיות, דרכי גישה ופינוי. כדי לגבש את הפתרון המקצועי המומלץ והנכון ביותר לצרכי הלקוח.

אנו מבצעים את הפעולות המקצועיות מבלי לפגוע בתשתיות חשובות תוך תהליך תכנון מקדים בו נלקחים בחשבון את מאפייני המבנה, סביבת הפרויקט , עוביו של הקיר, סוג הבטון, הנחיות בטיחות, שיקולי קונסטרוקציה ועוד

בסיומו של שלב התכנון והבדיקות מבוצע תכנון החיתוך, מיקומו והשיטה שתשמש  לפתרון הטוב והיעיל ביותר .

ניסור בטון בשיטה "רטובה" , מאפשר מניעת אבק רעיל ולכלוך מיותר. במסגרת תהליך זה מוזרמים מים על גבי דיסק היהלום המונעים ומצמצמים את כמות האבק שנפלט לחלל המבנה .

התהליך מחייב זהירות ניסור בטון ביהלום הוא הליך מאתגר ומקצועי, המבוצע בכלים מתקדמים המאפשר חיתוך מדויק גם בבטון מזויין בעוביים משתנים באמצעות כלים מתקדמים ושיטת ניסור שונות ומתקדמות.

לרוב יעשה שימוש גם בשילובם של מספר כלים כמו מסור מסילה בשלט רחוק, מסורי קיר ומסורים ידניים.

במרבית המקרים יבוצע הניסור בשיטת ניסור ביהלום, בשיטה "רטובה" , תוך הזרמת מים על גבי דיסק היהלום של מסור הדיסק, שיטה המבטיחה מניעת אבק ולכלוך מיותרים .

לצד זאת, מיושמים שילובם של שיטות נוספות וכלים נוספים בהתאם לאופי המבנה, סוג הבטון והתנאים בשטח העבודה.

ביצוע העבודה נעשה תוך שמירה מרבית על מינימום לכלוך ואבק רעילים המסכנים את הבריאות ומקסימום בטיחות, תוך שימת לב לחוזק המבנה בהיבט ההנדסי ופרטים חשובים נוספים.

ניסור דלת בטון,  ממ"ד או חדר בטחון 

חדרי בטחון וקירות ממ"ד הנם החדרים החזקים ביותר מעצם התפקיד החיוני שנועדו עבורו  – בטיחות מרבית של היושבים בהם . קירות הממ"ד מדופנים בבטון מזויין עם מעטפת ברזל שתי וערב מכילים גם אבני חצץ לצורך חיזוקו על מנת להבטיח חוזק מרבי גם במקרה של פגיעה ישירה או בסמוך למבנה בהתאם לתקן הנדרש. רצוי להיעזר גם במפקח בניה בשטח ותוכניות המבנה על מנת להבטיח ביצוע מיטבי כולל התייחסות לתשתיות חשמל.

טיפים לניסור דלתות בטון, ממ"ד וחדרי בטחון

  • הכרת השטח ותכניות המבנה  – בדיקות ותכנון יסודי של תכניות הבניין, תכניות הנדסיות הקשורות לחוזק המבנה והשפעת חיתוך הקיר לקונסטרוקציה .
  • תכולת הפרויקט – הצעת מחיר מדויקת ומפורטת, המציגה את העלויות המדויקות מרכיבי העבודה המלאים ולוח הזמנים
  • בטיחות ומניעת סכנות  – חוזק המבנה הוא מרכיב משמעותי במכלול השיקולים של התהליך. חשוב לבדוק האם בלי קשר לקיר, קיימים ליקויי בניה או הזנחה שמשפיעים על כך. רצוי להסתייע במהנדס/ קונסטרקטור
  • היתר בניה וחריגות בניה – מומלץ מאוד לוודא מראש שלא קיימת בעיה בחריגת בניה או האם נדרש היתר לצורך ביצוע העבודה .
  • בחירה בקבלן מקצועי ואמין  –  קבלן מומלץ ואמין, ידאג לספק לך שקט נפשי ומקצועי לאורך כל התהליך ואחריו .

איך בוחרים בקבלן ניסור בטון אמין?

בדיקת המלצות וניסיון מקצועי –  מומלץ להתרשם מחוות דעת של לקוחות קודמים ופרויקטים דומים שביצע הקבלן. אין שום סיבה שתתפשרו על איכות העבודה במחיר הוגן

יעילות ומהירות  – חשוב לתת עדיפות לקבלן ניסור בעל ציוד חדיש ומתקדם משיקולי בטיחות , חסכון בזמן ויעילות .

בטיחות  – חשוב לוודא ולא ל"עגל פינות" בכל הקשור לבטיחות. ציוד מגן, קסדות ומרווחי בטחון, שמירה על הכללים והנחיות הבטיחות הנדרשים  כולל ביטוח  לצד ג'  .

עמידה בלוח הזמנים  –מומלץ לוודא שהקבלן לניסור דלת בטון זמין לעבודה בתאריך שמתאים לך ומתחייב על לוח זמנים ידוע מראש .

אמינות ושקט נפשי   – חשוב שתרגיש בטוח ושבע רצון לאורך זמן. רצוי לתאם ציפיות מראש כדי שתהיה שבע רצון מהתוצאות לאורך זמן.

מחירים הוגנים ומשתלמים  – מחיר העבודה צריך לשקף עלות הוגנת ומשתלמת עבורך, כזו המצדיקה את איכות השירות שאתה מקבל בפועל.

ניסיון ומקצועי וציוד מתקדם

אנו לשירותך עם למעלה מ 20 שנים של שירות מקצועי וניסיון עשיר בענף, לצד מאות לקוחות מרוצים. נהיה כאן עבורך כבר משלב התכנון, המדידות, הציוד והאביזרים הנלווים המתקדמים ביותר, עמידה בלוחות הזמנים, הקפדה על בטיחות , ובעיקר מסירות, יחס האישי והשירות  – כדי להבטיח את שביעות רצונך לאורך זמן.

הצוות המנוסה שלנו ישמח להעניק לך מעל ומעבר –  כדי שתהיה מרוצה בבחירתך ובתוצאות הפרויקט המוצלחות, במחיר משתלם ואטרקטיבי.

זקוקים לניסור דלת בטון ? אנחנו כאן לרשותך! נשמח לעמוד לרשותך במחיר הוגן ומשתלם במיוחד! 

מאמרים בנושא
whatsapp רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך
Accessibility