עמוד הבית ניסור בטון ביהלום

ניסור בטון ביהלום

ניסור בטון ביהלום הוא תהליך מקצועי מתקדם ויעיל בענף הבניה. אנו מתמחים בניסור יהלום במחירים הזולים והמשתלמים ביותר, ציוד חדיש ומתקדם, שמירה על כללי הבטיחות בתהליך יעיל ומהיר נשמח מאוד לתת לך שירות אמין ומקצועי, ייעוץ חינם ומחירים אטרקטיביים.

ניסור בטון ביהלום, הוא אחד מהאמצעים המתקדמים בענף הבניה, שנועד לאפשר ללקוח פתרון מהיר, אמין ומדויק למגוון צרכים כמו ניסור קיר בטון, פתיחת דלת בטון או חלון, ניסור תקרת בטון, רצפות, דלת בטחון (ממ"ד), ניסור חומת בטון ועוד.

העבודה מבוצעת בעזרת מגוון אמצעים וכלים המיועדים לניסור בטון מקצועי, שהמרכזי בהם הוא דיסק היהלום, המהווה את חוד החנית, כבסיס לניסור מהיר, מדוייק ומתקדם.

הבטון, מטבעו הוא חומר קשה, חזק ודחוס  ומשמש בסיס משמעותי ליסודות הבניין, עמודי תמך, חגורות חיזוק, קירות בטון, מדרגות, תקרות, רצפות בטון ומשטחים שונים  .

ניסור יהלום דורש ניסיון רב, דיוק ומקצועיות, כדי להימנע בין היתר מפגיעה בקירות תמך, תשתית חשמל ואינסטלציה, שמירה על כללי הבטיחות, עבודה בהתאם לתכניות בניה, לצד הפעלת ציוד חדיש ומתקדם על ידי צוות מיומן ואיכותי.

יתרונות בניסור בטון ביהלום

לניסור יהלום ישנם יתרונות רבים , העיקרים שבהם : קיצור זמן העבודה, דיוק רב, מניעת חריגות, מניעת פיזור אבק רעיל ולכלוך ויעילות רבה לאחר עבודות הכנה מדוקדקות.

דיסק היהלום עשוי פלדה ומצופה בשכבה של שבבי יהלום קשיחים במיוחד, הממוקמים על גבי הלהבים המשוננים של הדיסק כדי לאפשר עמידות רבה, חוזק רב ועוצמה מקסימלית .

הדיסק המסיבי פועל במהירות רבה ובעצמה גבוהה למדי, לרוב תוך שימוש בחשמל תלת פאזי , זאת לאור החיכוך הרב נעשה שימוש משולב "בשיטה רטובה",  שבמהלכה מוזרמים לדיסק מים באופן קבוע כדי לקרר את הדיסק ולמנוע אבק ולכלוך בזמן עבודת הניסור.

ניסור בטון ביהלום מחייב ניסיון ומיומנות של קבלן הניסור, תוך שמירה והקפדה על כללי הבטיחות, מגבלות סביבתיות, שיקולים הנדסיים, הפעלת מכשור וציוד חדיש ומתקדם ובמיוחד אנשי מקצוע מיומנים ואמינים.

תהליך ניסור בטון ביהלום 

השלב הראשון בתהליך ניסור בטון ביהלום הוא  תכנון ראשוני ובדיקות מקדימות כדי לוודא שנלקחו בחשבון כל מרכיבי הפרויקט כל מנת להבטיח את הצלחת המשימה לשביעות רצון הלקוח.

תהליך התכנון לוקח בחשבון גם שיקולים בטיחותיים וסביבתיים , מאפיינים ייחודים של של המבנה , שיקולי בטיחות, חוזק, קונסטרוקציה וכדו' והבנת מלוא הצרכים של הלקוח.

לאחר סיום שלב התכנון מגובש שלב תיאום הביצוע , אופן ביצוע החיתוכים, שלבי הגישה, הפינוי ועוד.

תהליך ניסור בטון ביהלום  הוא הליך מאתגר ומקצועי, המבוצע בכלים מתקדמים המאפשר חיתוך מדויק גם בבטון מזוין בעוביים משתנים באמצעות כלים מתקדמים ושיטת ניסור שונות ומתקדמות.

לרוב יעשה שימוש גם בשילובם של מספר כלים כמו מסור מסילה בשלט רחוק, מסורי קיר ומסורים ידניים.

במרבית המקרים יבוצע הניסור בשיטת ניסור בטון ביהלום, בשיטה "רטובה" , תוך הזרמת מים על גבי דיסק היהלום של מסור הדיסק. השיטה מבטיחה מניעת אבק ולכלוך מיותרים .

לצד זאת, מיושמים שילובם של שיטות נוספות וכלים נוספים בהתאם לאופי המבנה, סוג הבטון והתנאים בשטח העבודה.

ביצוע העבודה נעשה תוך שמירה מרבית על מינימום לכלוך ואבק רעילים ומקסימום בטיחות, תוך שימת לב לחוזק המבנה בהיבט ההנדסי ותשומת לב לפרטים.

טיפים לניסור בטון ביהלום

תוכניות עבודה – תכנון מקדים יסודי ובדיקת אזורי העבודה, תכניות הנדסיות, מניעת חריגות בניה, שיקולי חוזק מבנה, קונסטרוקציה ומניעת נזק לתשתיות אינסטלציה וחשמל

היקפי עבודה מפורטים – פירוט  מרכיבי הפרויקט ותכולתו, כולל התייחסות לכל השלבים הנדרשים ולוחות הזמנים

הימנעות מניסור מסוכן למבנה – במקרים מסוימים יתכן  חשש לחוזק המבנה כתוצאה מקורוזיה, ליקויי בניה או הזנחה, רצוי להסתייע בקונסטרקטור (מהנדס מבנה) מאחר ו ניסור הבטון של קירות תמך וחגורות, לצד זעזועים בתהליך הניסור עלולים לגרום לנזק אם לא נבדקו כל המשמעויות.

חריגות בנייה והיתר בניה – רצוי ומומלץ לבדוק מראש סוגיות הקשורות במניעת חריגות בניה, החלשת  והאם דרש היתר בניה לצורך ניסור חומת הבטון.

ציוד מתקדם ויעילות – שימוש במכשור מתקדם ומקצועי כדי לייעל את ביצוע תהליך ניסור הבטון ולהבטיח דיוק בחיתוך הבטון.

קבלן מקצועי לניסור בטון  –  הבחירה החשובה ביותר היא בקבלן אמין, מקצועי והוגן  שיבצע  את הפרויקט במקצועיות, בהצלחה ובמחיר הוגן וילווה אותך בכל שלב במסירות ובמקצועיות .

בחירת קבלן מומלץ לניסור בטון ביהלום

ניסיון מקצועי, אמינות והמלצות – אין כמו מראה עיניים ומשמע אוזניים. חשוב להתרשם ולבדוק המלצות של לקוחות ופרויקטים קודמים שביצע הקבלן

ציוד  חדיש מתקדם – מומלץ לבחור בקבלן ניסור המשתמש בציוד חדיש,  מתקדם ויעיל, כדי לחסוך בזמן, במשאבים ולספק עבורך תהליך יעיל, מהיר ואיכותי

מחיר הוגן  – עלות הפרויקט צריכה להיות הוגנת ומשתלמת עבורך , ללא "הפתעות" לא צפויות חלילה  שלא סוכמו מראש .

בטיחות, בטיחות ו…ביטוח  –שמירה על כללי הבטיחות של הקבלן בכל היבטי הפרויקט כולל סביבת העבודה, העובדים, השכנים והרחבות הביטוח לצד ג' בהתאם לנדרש .

זמינות ועמידה בלחות הזמנים – הזמן שלך יקר. חשוב לבדוק מראש את הזמינות של הקבלן שיבצע את ניסור היהלום במועד המתאים עבורך, ללא עיכובים והפסקות עבודה לא חזויות.

אמינות ומסירות – מגיע לך את השירות המקצועי הטוב ביותר, ולא פחות חשוב מכך לדעת שאתה מפקיד את העבודה בידיים אמינות ומסורות, כדי לייצר "שקט נפשי" וכדי שתהיה שבע רצון מהתוצאות לאורך כל תהליך הניסור עד סיומו המוצלח.

ניסור ביהלום עם שירות יהלום – צוות מקצועי ומנוסה

דניאל ניסור בטון ביהלום עומדת לרשותך עם למעלה מעל 20 שנות ניסיון בעבודות ניסור וקידוח ביהלום , מאות לקוחות מרוצים, המהווים את כרטיס הביקור האמיתי שלנו.

נשמח לתת לך את השירות המקצועי ביותר את הלב והנשמה כדי שתהיה מרוצה מהתוצאות בפועל, מהשירות המקצועי, המסירות והאמינות .ולקיים את כל מה שהובטח לך, תוך שביעות רצונך המלאה.

מחפשים שירותי ניסור בטון ביהלום ? אנחנו כאן לרשותך! נשמח להעניק לך שירות מקצועי אמין והוגן במחיר משתלם במיוחד. 

מאמרים בנושא
whatsapp רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך
Accessibility