עמוד הבית בלוג קידוח ביהלום או קונגו: מה עדיף?
קידוח ביהלום או קונגו: מה עדיף?
שתף
16 מרץ 2021

צריכים לקדוח פתח בקיר למייבש או מכונת כביסה? צריכים לנסר קיר בטון ומתלבטים בין יהלום לקונגו? הגעתם למקום הנכון. קידוח ביהלום או קונגו, מה עדיף? בדקנו.

מה עדיף מבחינת הזמן?

במידה ואתם צריכים ליצור פתח לדלת או חלון למשל, אתם ודאי רוצים לקחת בחשבון את אורך הפרויקט.

אין ספק שבתור לקוחות, המטרה שלכם היא לסיים את הפרויקט כמה שיותר מהר, בטח ובטח אם אתם משפצים בית שאתם כבר רוצים להיכנס אליו.

אין ספק שקידוח ביהלום עדיף מהבחינה הזו בהשוואה לקונגו, שכן קידוח באמצעות קונגו לוקח הרבה יותר זמן.

מה עדיף מבחינת הבלגן?

אתם לא רוצים שהבית שלכם יהפוך לשדה קרב, נכון? פרויקט שמתבצע באמצעות קונגו הוא פרויקט, שאם ננסה לומר זאת בצורה עדינה, זה פרויקט לא נקי.

לעומת קידוח באמצעות יהלום, הקונגו מלכלך הרבה יותר את הבית, מה שאומר שתצטרכו להשקיע לא מעט זמן וכסף בעבודת הניקיון.

מה עדיף מבחינת הנזקים?

באופן כללי אנחנו יכולים לומר שהקונגו הוא כלי פחות עדין שיכול לגרום ללא מעט נזקים בבית, כך שעליכם לקחת זאת בחשבון מראש.

הטכניקה שבה עובד הקונגו, שהיא מכות חזקות על הקיר, יכול לגרום לזעזועים קלים בבית ובעקבות כך לנזקים כמו שבירת אריחים, התפוצצות של שפכטל ועוד, נזקים שהתיקונים שלהם מורכבים מאד.

מה עדיף מבחינת הבטיחות?

כפי שציינו בפסקה הקודמת, הקונגו הוא כלי עבודה אגרסיבי למידי, כזה יכול לגרום לנזקים לא רק למבנה, כי אם גם למי שמבצע בו שימוש וגם לסובבים.

לכן, אין ספק שמבחינת הבטיחות מומלץ מאד לבצע שימוש באפשרות קידוח יהלום, טכניקה הנחשבת לעדינה, מדויקת יותר וכתוצאה מכך גם בטוחה יותר.

מה עדיף מבחינת המחיר?

זה נכון שקידוח באמצעות קונגו הוא זול יותר, מה שעלול לפתות לא מעט לקוחות כשהם נאלצים לבחור בין שתי האופציות, על מנת להוזיל עלויות.

אבל, וזה אבל גדול, קחו בחשבון את כל האלמנטים שציינו ותבינו שבסופו של דבר זה עלול לעלות לכם ביוקר.

פרויקט שאורך יותר זמן הוא בהכרח פרויקט שיעלה לכם יותר כסף. בנוסף, גם הטיפול בנזקים שלהם גורם הקונגו וניקיון הלכלוך באם בסופו של דבר בכסף.

מה עדיף מבחינת המקצועיות?

בסופו של דבר אנחנו יכולים לתת לכם אין ספור יתרונות וחסרונות לכאן או לכאן, אך אין ספק שהקריטריון שאתם הכי צריכים לשים אליו לב זה המקצועיות והאיכות.

אין ספק שקידוח בטון באמצעות יהלום היא טכניקה מדויקת ונקייה הרבה יותר, מה שאומר למעשה שאתם לא תצטרכו לבזבז זמן על תיקונים.

מכיוון שהקונגו הוא כלי יותר אגרסיבי, הוא נחשב לפחות מדויק ולא פעם קורה שהפתח שאותו רציתם ליצור רחב יותר מהתוכנית המקורית, ואת זה קשה יותר לתקן.

אנחנו חברה מקצועית לקידוח וניסור בטון, התקשרו עכשיו ונספק לכם הצעת מחיר משתלמת ותחרותית!

whatsapp רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך
Accessibility