עמוד הבית בלוג 3 פעולות שאתם חייבים לעשות לאחר הרחבת המרפסת
3 פעולות שאתם חייבים לעשות לאחר הרחבת המרפסת
שתף
17 יונ 2021

רבים בוחרים להשקיע לא מעט כסף כדי להרחיב את המרפסת שברשותם. אנחנו אוהבים לבלות בחוץ, והמרפסת עבור מרביתנו היא מקום "לברוח" אליו כדי לקחת פסק זמן וגם מקום נעים לבלות בו עם האנשים שאנחנו אוהבים.

כאשר המרפסת קטנה, פחות כייף לעשות את זה, אבל כאשר היא גדולה ומרווחת – השמחה היא רבה! החלטתם להרחיב את המרפסת ומצאתם חברה, המתמחה בניסור בטון ושירותי קידוח בטון שתוכל לעשות זאת עבורכם במסגרת הליך ההרחבה? מצוין. אל תשכחו, לאחר שסיימתם בהצלחה את תהליך ההרחבה לעשות את 3 הפעולות הבאות:

ניקיון יסודי

כמו כל אזור אחר בבית לאחר שיפוץ, גם המרפסת צוברת אבק רב, לכלוך ואפילו כתמים על הרצפה. לאחר שהרחבתם את המרפסת ובפועל – לאחר שהסתיימה עבודת השיפוץ שלה, חשוב שתדאגו לנקות אותה היטב לפני שאתם מתחילים בעיצובה.

לשם כך, הזמינו חברת ניקיון המציעה לכם שירותי ניקוי דירה אחרי שיפוץ. חברה כזו תדע באילו חומרי ניקיון להשתמש וגם באיזה ציוד ולהציע לכם את שירותי הניקוי הרלוונטיים למרפסת עצמה. לאחר שהסתיימה עבודת הרחבת המרפסת שלכם, היא תשלח אליכם ישירות צוות של עובדי ניקיון מנוסים ומיומנים שינקו עבורכם כהלכה את המשטחים הקיימים.

שילוב של עציצים ואלמנטים דקורטיביים שונים

עכשיו, כשהמרפסת שלכם נקייה, הגיע השלב השני. לא משנה מהו גודלה, ובייחוד עתה כשהיא מרווחת יותר ונעימה, כדאי לכם לדאוג לשלב בה עציצים ואלמנטים דקורטיביים שונים. אלה, יחד, ייצרו את המרחב הנעים וגם היפה וישוו למרפסת מראה בלתי רגיל.

ניקוי אחרי שיפוץ ושילוב של עציצים יפים וקישוטים שונים יהפכו כל חלל למושקע הרבה יותר. ואם השקעתם לא מעט כסף בשיפוץ ובהרחבת המרפסת שלכם, כדאי לכם לדאוג שתהיה גם יפה. את כל זה תוכלו להשיג באמצעות עציצים בגדלים שונים וצמחים יפים, שמביאים אתם ירוק, טבע וצבעוניות בלתי רגילה. 

בחירה של ריהוט מתאים 

נקייה ויפה ככל שתהיה, אם המרפסת שלכם לא כולל פתרונות ישיבה נוחים, הרי שסביר שלא תרצו לבלות בה ולארח בה את האורחים האהובים. ולכן, השקיעו גם זמן בחיפוש אחר ריהוט מתאים למרפסת, ריהוט שישתלב באופן מושלם לצד העציצים ושאר הקישוטים. אלה יכולים להיות רהיטים העשויים מפלסטיק, מראטן, מעץ וגם מזכוכית. הסוד הוא לשלב בין כמה סוגים כדי ליצור את המראה המתאים. היום, שלא כמו בעבר, דואגים להשקיע לא מעט בריהוט החוץ והוא הרבה יותר מסוגנן. 

כאשר המרפסת גדולה מספיק, אפשר לארגן בה ארוחות משפחיות, ארוחות חג, אפשר אפילו לארגן בה מקום ייעודי לצפייה בטלוויזיה, אותה ניתן לתלות על הקיר. אין ספק שמדובר במקום חשוב מאד בבית, מקום שגם הוא מצריך ניקוי אחר שיפוץ והרחבה. אסור לוותר על כך, כמו גם לדאוג לשלב במרפסת את כל מה שצריך בשביל האווירה המתאימה. 

whatsapp רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך
Accessibility