עמוד הבית בלוג אילו בדיקות חובה יש לבצע לפני ניסור בטון?
אילו בדיקות חובה יש לבצע לפני ניסור בטון?
שתף
10 יונ 2021

צריכים לבצע עבודה של ניסור בטון? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל בדיקות החובה שאתם צריכים לעשות לפני עבודה של ניסור בטון.

בטיחות לפני הכל

לפני שאתם ממהרים לבצע ניסור בטון בירושלים, אתם צריכים לוודא שאתם עומדים בכל דרישות הבטיחות של העבודה, מכיוון שמדובר בעבודה מורכבת שיכולה לסכן את החיים של העוסקים במלאכה ואת בעלי המקצוע הנוספים שנמצאים באתר. לכן, בעלי המקצוע העוסקים בעצמם בניסור הבטון חייבים ללבוש חליפה מיוחדת שתגן עליהם במהלך העבודה, משקפי מגן וכמובן קסדה שתגן להם על הראש.

מבצעים בדיקה של הקירות

כשאתם מבצעים עבודה של ניסור בטון אתם מזעזעים את התשתית של הבית ובמידה והבטון לא יהיה מספיק חזק, הוא פשוט לא יוכל לעמוד בעוצמות של הניסור ואתם פשוט מסתכנים בקריסה של המבנה. לכן, לפני שממהרים לבצע את ניסור גדר בטון או ניסור צינורות בטון, חובה לבדוק שהבטון מספיק חזק על מנת להימנע מתאונות עבודה מיותרות.

מאתרים את התשתיות

כשאתם מבצעים שיפוץ בבית ומנסרים בבטון, אתם עלולים לפגוע בתשתיות שנמצאות כבר בתוך הקיר. ברוב המקרים, מדובר בתשתיות חשמל וכן בתשתית צנרת האינסטלציה של הבית. לכן, חובה לעבוד בצמוד לתכנית הדירה מטעם הקבלן ולוודא שאתם לא פוגעים בתשתיות. במידה ותפגעו בתשתית החשמל למשל, אתם עלולים לסכן את עצמכם ולעמוד בפני סכנת התחשמלות מידית.

בוחרים אתר לפינוי פסולת

ניסור בטון זו עבודה שגורמת לפסולת רבה וכבדה באתר, ואת הפסולת הזו אתם חייבים לפנות. במידה ותחליטו פשוט לפנות אותה לאיזה שטח פתוח שאתם מכירים, אתם עלולים לקבל קנס יקר מפני שאתם עוברים על החוק. טרם ביצוע העבודה, אתם צריכים להחליט מראש על אתר מורשה לפינוי פסולת.

בודקים שיש תשתית חשמל במקום

הכלים שבאמצעותם מנסרים את הבטון הם כלים חשמליים שחייבים חיבור פיזי לחשמל באתר. כבר נתקלנו במקרים בהם בעלי מקצוע הגיעו לאתר וגילו שפשוט אין להם לאן לחבר את הכלים הללו. לכן, לפני שאתם ממהרים להגיע עם הכלים שלכם לאתר ודאו שיש שם שקעי חשמל פעילים שאתם יכולים להשתמש בהם.

ודאו אם יש ממד

בניגוד לשאר החדרים בבית, הממד בנוי מבטון מזוין שחייב לעמוד בתו התקן גם אחרי העבודה שלכם. במידה והממד לא יעמוד בתו התקן, הוא פשוט לא יוכל לשמש בתור חדר ביטחון בשעת הצורך. לכן, חובה לבדוק מראש אם יש ממד בבית ובמידה וכן, אנו ממליצים לכם להתייעץ עם בעלי מקצוע מומחים בתחום על מנת לא לעשות טעויות קריטיות.

זו בדיוק הסיבה שעבודת ניסור בטון נחשבת לעבודה מורכבת ביותר ולפני שאתם ממהרים להזמין חברה לניסור בטון, אתם צריכים לוודא שמדובר בחברה שהיא לא פחות ממומחית בתחום, על מנת שתוכלו להיות רגועים.

whatsapp רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך
Accessibility