עמוד הבית ניסור מדרגות בטון

ניסור מדרגות בטון

כאשר מדברים על בטון מדברים על חומר גלם שהוא שימושי ביותר בלא מעט סיטואציות של בנייה כאלה ואחרות. בדיוק כאן כשאתם לפני שינוי או בנייה מחודשת נדרש לחרב את הקיים ולבנות משהו אחר לגמרי- האם אפשר לעשות את זה מהיר ובטוח? איך הופכים מבנה של מדרגות לבטוחות ובו זמנית אטרקטיביות למבנה החדש? 

ניסור מדרגות בטון, השימוש בשירות הנ"ל אכן מספק תשובה למדרגות שנמצאות מחוץ לבניין או בתוך המבנה עצמו. במצבים בהם רוצים להגדיל את חלל הבית גם אז ייצור של מדרגות עמידות יצריך מכם הליך של ניסור מדרגות מדויק. 

רוצים לדעת איך אפשר לעשות את זה במינימום נזקים וזמן? הנה כל מה שחשוב לדעת לפני שמחרבים את המדרגות הישנות לטובת מדרגות חזקות ועמידות שמתאימות לבית החדש. 

תהליך ניסור מדרגות בטון 

  • הכנת השטח –  כלל ראשון בהליך של ניסור מדרגות בטון ידרוש מכם לבצע ניקיון ופינוי השטח כך ששום דבר לא יפריע או יפגע באף אחד על הדרך. 
  • כלי עבודה לצרכי ניסור המדרגות – יש לא מעט שיטות לביצוע ניסור מדרגות בטון כאשר מה שמוביל את זה מתחיל ונגמר בניסור באמצעות שיטת היהלום. היהלום נחשב כחומר חזק ביותר ולכן רבים וטובים משתמשים בו בכדי לייצר עבודה חלקה , בטוחה ומהירה. להבים הינם בטיחותיים וחזקים ויבצעו את המשימה עד עומקים של 750 מ"מ. 
  • שלב הניסור – הליך הניסור הינו השלב בו תתחיל העבודה בצורה חלקה, ללא רעשים ותוך כדי חיתוך בטון שיאפשר ביצוע עבודה מדויקת. הנקודה תסומן מראש, המסור יתפוס את הכיוון המתאים ורק לאחר דיוק במאית האחוזים יחל הניסור במטרה אחת – השגת רמת דיוק של חיתוך ברמה הגבוהה ביותר. 
  • בקרת איכות ופריקת ציוד – כאמור, ניסור יבוצע על ידי מסור יהלום ייחודי המורכב על גבי מסילה. המסור בעל להב יהלום מעגלי ויופעל על ידי אדם מיומן בשלט רחוק. כמו כן את אישור המשימות ועל כל התכנון ימונה קונסטרקטור או מהנדס בניין בעל מיומנות ובר סמכא לספק את כל האישורים כי אכן העבודה בוצעה נכון ולא תסכן אף אדם. 

מה כולל השירות שלנו? 

שירותינו יעניקו לכם הצעת המחיר הטובה ביותר בהסתמך על ייעוץ מקדים, בדיקת המיקום הרצוי ורק אחר כך ניסור מדרגות בטון. כמו כן, לאחר שיבדוק מהנדס הבניין מטעמנו את המקום יעניק הערכת תקציב וינהל את כל התהליך מתחילתו ועד סופו. 

במסגרת השירותים חשוב לציין כי כל האשפה המסוכנת שתהיה תוצר לפעולה זו תועבר אך ורק לאתרי אשפה מורשים בלבד- הכול בתשומת לב מלאה ומבלי לפגוע בסביבה או עוברים ושבים שאולי יפקדו את המקום בזמן אמת. 

זקוקים לשירותי ניסור בטון? לצד אחריות צד ג', תשומת לב לכל הפרטים הקטנים וביצוע כל המשימות בצורה מאורגנת תוכלו גם אתם לבנות מחדש את המדרגות של מבנה תוך כדי תשומת לב לפרטים הקטנים ושמירה על בטיחות מלאה לאורך כל הליך עבודת הניסור.  

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3304244

    whatsapp רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
    אנחנו זמינים עבורך
    Accessibility