עמוד הבית ניסור קורת בטון

ניסור קורת בטון

יש לא מעט תקנות מחמירות ובפרט במדינה כמו ישראל שאינה מוותרת על עבודה בטיחותית באין ספור מצבים לרבות ביצוע עבודות מסוכנות ברמת בטיחות המקסימלית.  

האם גם אתם בעלים של מבנה ישן וזקוקים לשירות של הריסת מבנים בצורה הנכונה והבטוחה ביותר? מבין אין ספור דוגמאות קחו לדוגמא הליך ניסור קורת בטון, עד כמה זה עלול להיות מסוכן או פחות בטוח? 

במצבים בהם תרצו לבצע שינוי במבנה, לשפץ או להסיר חלק יידרש מכם לבצע ניסור של קיר, תקרה ובדיוק אז יידרש מכם לאתר נותני שירות שמבינים את הסכנה, באים עם ניסיון רב ובסופו של דבר יכולים לתת את המענה הבטוח והנכון של הסרת הבטון בדרכים הבטוחות ביותר. 

זקוקים לעזרה? רוצים לבצע שינוי במבנה הבית או המשרד? אין לכם עניין להיכנס לתוך הליך שאין לכם ניסיון בו והוא עלול להפוך מתיש ומסוכן גם לסביבה? בדיוק כאן כל שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר. חברתנו מתמחה בשירותי ניסור וידע נרחב ומקצועי בניסור הבטון במהירות ויעילות ללא כל בעיות בדרך. 

תהליך ניסור קורת גג 

ניסור קורת בטון

  • הכנת השטח    

הליך של ניסור קורת בטון, קיר וכל השאר משמע פינוי השטח להכנסת המסור שמגיע עם דיסק יהלום חזק במיוחד – אחד כזה שיודע להתמודד עם כל דבר בפרט מיגור בטון ביעילות רבה – הכול מבלי לעשות רעש מיותר או לכלוך שקשה להסיר. 

  • שימוש בבמת הרמה ובשלט רחוק בניסור קורות בטון

במקומות בהם יידרש לנסר יסומן שרטוט מאוד ברור ומשם המסור ימצא את מקומו, יתייצב ועל פי אותו שרטוט יחל הניסור המדויק. עניין היציבות חשוב כאן מאוד ולכן צריך לייצב את המסור בכדי להשיג כמה שיותר תוצאה מדויקת. 

  • שלב הניסור 

כמו כן חשוב לציין כי ניסור קורת בטון יבוצע מרחוק ולא מקרוב- כל זאת בכדי לשמור על מרחק ולא להיפגע מהפעולה עצמה. כיום אפשר להניע את המסור באמצעות שלט רחוק, להשיג את המטרה וכך להשאיר/ למגר נזקים וסכנה מפגיעות קשות כתוצאה משימוש שגוי. 

  • בקרת איכות ופריקת ציוד 

לאחר סיום הניסור, יפונו השאריות למכולות אשפה מיוחדות שהוכנו מבעוד מועד- זה חשוב היות ואם חלילה תמצאו נותן שירות שלא עושה זאת אתם חשופים לא רק לתביעות מצד הסביבה אלא גם לקנסות מטעם העירייה בעקבות אי שמירה על הסדר והחוק. 

הליך ניסור קורת בטון הינו הליך מורכב המצריך בעלי מקצוע מיומנים ובו זמנית גם דורש אישורים, חלק מהם קשור באישור גם מטעמו של הקונסטרוקטור- מהנדס הבניין שיש לו את ההסמכה לספק אישורים בהתאם. 

אישור הקונסטרוקטור חיוני ביותר היות ולעיתים אין צורך בניסור בטון ולכן חשוב לשלול או לאמת את הצורך הנ"ל אך ורק באמצעות גורמי מקצוע. במקרים מסוימים יאשר הקונסטרוקטור את הפעולה ובמקרים מסוימים ישלול אותה במידה והמבנה עלול להיפגע ולסכן את הדיירים האחרים.

כמו כן, יהיו מצבים בהם יוכל המהנדס לספק דרכים חילופיות כגון יציקה של עמוד תומך על מנת שזה ישמור על יציבות הבניין למרות ניסור הקורה. 

ניסור בטון – מה השירות שלנו כולל? 

הליך של ניסור בטון הינו מילה כללית למכלול שירותים החל מניסור קורת בטון ועד חומה, גדר, דלת ואף הריסת מבנים. 

בשלב הראשוני יספק לכם הארגון את הטיפול היעיל ביותר לצד הכלים המתקדמים ביותר ובהתאמה אישית וייעוץ ראשוני.

 בייעוץ הראשוני נבחן את האתר, את המטרות ונספק את כל התשובות במטרה להשיג את התוצאה הטובה והבטוחה במהירות, יעילות, ללא עלויות יקרות, זמן יקר, קנסות וללא סיכוני יתר – הכול במטרה להציע לכם את הצעת המחיר ההוגנת שתתאים ובסופו של דבר תוסכם על שני הצדדים. 

אז למה דווקא אנחנו? מעבר לזמינות המלאה, עמידות בפני תקנים ומזעור הסיכונים בזמן אמת, כאן זה בהחלט המקום לחשוף אתכם לשירות המקצועי ביותר – שירות באיכות גבוהה וללא פשרות! 

מחפשים להרוס קיר, דלת, או אפילו מבנה שלם לצורך הקמה מוחדשת ובטוחה? התקשרו עוד היום ובואו לפגישת ייעוץ שאינה מחייבת אתכם ומספקת את כל המידע בזמן אמת. 

מאמרים בנושא
whatsapp רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך
Accessibility